Odkryj tajemnice pustyni w „Alto’s Odyssey: The Lost City”

Nowa gra „Alto’s Odyssey: The Lost City” została dzisiaj udostępniona w ramach usługi Apple Arcade, z nowymi wyzwaniami, biomem i nie tylko!

Alto's Odyssey: The Lost City

W serwisie Apple Arcade pojawiła się ekscytująca, całkowicie nowa wersja gry od Team Alto! Nowy tytuł Alto’s Odyssey: The Lost City zawiera całą nagradzaną dobroć z oryginalnego wydania i ewoluowała wraz z nowym biomem do zbadania nowych miejsc wraz ze świeżymi wyzwaniami i zawartością. Szereg przebojowych klasyków z systemu iOS zostało wprowadzonych do Apple Arcade od kwietnia tego roku, ale większość z nich nie zawierała większych zmian. Deweloperzy Snowman i Land & Sea – Team Alto zastosowali inne podejście, gdy Alto’s Odyssey pojawiło się na platformie gier Apple Arcade z zupełnie nowym biomem Zaginionego Miasta (The Lost City). Nowe elementy Zaginionego Miasta dołączają do już istniejących wydm, kanionów i świątyń.

Alto’s Odyssey: The Lost City będzie ekscytującym wyzwaniem zarówno dla weteranów tej gry, jak i nowicjuszy. Wraz z nowym biomem w grze endless runner pojawiają się nowe wyzwania i piękna zawartość. Jest nawet zgrabna integracja, dzięki której możesz skorzystać z zapisanych postępów w oryginalnej Alto’s Odyssey z 2018 roku w nowej edycji The Lost City w Apple Arcade.

Dodatkowo, dzięki obsłudze iCloud, możesz cieszyć się płynną grą na iPhonie, iPadzie, Macu i Apple TV. Gra obsługuje oczywiście bezprzewodowe kontrolery do gier, więc nie musisz się męczyć pilotem :)

Co nowego w Alto’s Odyssey: The Lost City?

Wraz z Alto i jego przyjaciółmi wybierzesz się w bezkresną podróż na sandboardzie, podczas której wspólnie znajdziecie Zagubione miasto i odkryjecie jego tajemnice. Mknij nad smaganymi wiatrem wydmami, przecinaj ekscytujące kaniony, eksploruj ukryte od zamierzchłych czasów świątynie i przeczesuj rozległe jaskinie w fantastycznych miejscach z daleka od domu.

Po drodze będziesz się przedzierać przez winorośle, skakać po gorących czaszach balonów, pokonywać niebosiężne skalne ściany, sunąć w wingsuicie i uciekać przez złośliwymi lemurami — to wszystko podczas poznawania niezliczonych tajemnic pustyni.

Odkryj pełen ukrytych wyzwań nowy biom. Czeka w nim na Ciebie klasyczna przygoda w stylu Alto’s Odyssey, którą znają i uwielbiają fani gry. Ten tytuł dostępny jest tylko w ramach subskrypcji Apple Arcade na urządzenia firmy Apple.

  • Łatwo się jej nauczyć, ale trudno opanować po mistrzowsku. Sercem serii Alto jest elegancki system obsługi jednodotykowej. Łącz akrobacje i realizuj setki zadań, które pomogą Ci odblokować nowe przedmioty i umiejętności – wszystko za pomocą intuicyjnych elementów sterujących.
  • Odkryj cztery oszałamiające biomy. Od wydm po kaniony, świątynie i – po raz pierwszy – Zagubione miasto. Eksploruj bogate, różnorodne krajobrazy, pełne wspaniałych widoków i możliwości gry.
  • Nowo odkryte wysokości. Poznaj sekrety nieba dzięki balonom, ruchomym szynom grindów, wspinaczkom po ścianach i wingsuitowym przygodom.
  • Opanuj żywioły. Poza dynamicznym oświetleniem i efektami pogodowymi, takimi jak burze piaskowe czy spadające gwiazdy, na pustyni znajdziesz także szalejące wiry powietrzne oraz rwącą wodę.
  • Poznaj Alto i jego przyjaciół. Odblokuj sześcioro wyjątkowych postaci oraz ich atrybuty i umiejętności.
  • Tryb zen. Ten medytacyjny tryb, w którym nie zabrakło spokojnej muzyki, składa się z podstawowych elementów Odyssey: zero punktów, zero monet, zero dodatków. Tylko Ty i bezkresna pustynia.
  • Tryb zdjęć. Zapauzuj grę, złap obiektyw i zrób wspaniałe zdjęcia ze swojej pustynnej przygody. Obracaj się i korzystaj z funkcji zoom, aby stworzyć najlepszą kompozycję. Możesz też dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.
  • Oryginalna muzyka i dopracowany dźwięk. Najlepiej używać słuchawek!
  • Obsługa iCloud. Graj na Macu, iPhonie, iPadzie i Apple TV – Twoje postępy będą zawsze w pełni zsynchronizowane.
Alto's Odyssey: The Lost City - zrzut ze sklepu App Store

Grę pobierzesz ze sklepu App Store w zakładce 🕹 Arcade w ramach wykupionej subskrypcji:

źródło: Apple