Nowy dokument „STEVE! (martin)” o Stevie Martinie dostępny w Apple TV+

Życie i kariera Steve’a Martina zostały przedstawione w nowym dokumencie, który jest nietypowo podzielony na dwie pełnometrażowe części…

STEVE! (martin): dokument w 2 częściach - Apple Tv+ (2024)

Steve Martin to jedna z najbardziej uwielbianych i enigmatycznych postaci w branży rozrywkowej. Poznaj jego niezwykłą historię z dwóch różnych perspektyw – przeszłości i teraźniejszości – w nowym dokumencie STEVE! (martin): dokument w 2 częściach na Apple TV+. Zanurz się w refleksjach Steve’a na temat tego, jak jego początki doprowadziły go do nieoczekiwanie spełnionego życia, które dzisiaj wiedzie.

➔ CZYTAJ TEż: Apple TV+ jest platformą z najwyżej ocenianymi treściami na IMDb

Dokument wyprodukowany został przez Apple Original Films i A24, a wyreżyserował go Morgan Neville. Tytuł promowany jest jako projekt filmowy, ale tak naprawdę składa się z dwóch części, zatytułowanych Wtedy (oryg. Then) i Teraz (oryg. Now). Każda część trwa około półtorej godziny.

W pierwszej części pt. Wtedy szczegółowo opisano drogę do sławy Steve’a Martina, w tym jego wczesne niepowodzenia w karierze komediowej, które zakończyły się decyzją o opuszczeniu branży standupowej w wieku zaledwie 35 lat. Wtedy w dużej mierze opiera się na materiałach archiwalnych utrzymanych w typowo dokumentalnym stylu.

Teraz ma więcej elegancji, z wrażliwością konwersacyjną, która obejmuje obecny sukces w karierze aktorskiej Martina, prowadzoną przez nieformalne rozmowy z samym artystą. Zawiera wywiady z Martinem Shortem, współpracownikiem z produkcji Zbrodnie po sąsiedzku (tyt. oryg. Only Murders in the Building), komikiem Jerrym Seinfeldem, Tiną Fey i innymi.

STEVE! (martin): dokument w 2 częściach - Apple Tv+ (2024)
STEVE! (martin): dokument w 2 częściach – Apple Tv+ (2024)

Możesz obejrzeć STEVE! (martin): dokument w 2 częściach wyłącznie w serwisie Apple TV+. Możesz oglądać w aplikacji Apple TV dostępnej na różnych platformach, w tym na urządzeniach Apple’a, Amazon Fire Stick, Roku, telewizorach Smart TV, PlayStation, Xbox i innych. Możesz także oglądać w przeglądarce internetowej pod adresem tv.apple.com.

Dzisiaj w Apple TV+ można także obejrzeć nowy sezon serialu Fraglesy powracają! (tyt. oryg. Fraggle Rock: Back to the Rock). W przyszłym tygodniu w serwisie streamingowym zadebiutuje także nowy film dokumentalny Girls State: dziewczęta i polityka i dramat detektywistyczny Colina Farrella pt. Sugar.

Tutaj możesz zobaczyć wszystko, co będzie dostępne w Apple TV+ do maja 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: