Aplikacja komputerowa Proton Mail już dostępna!

Proton Mail udostępnia aplikację komputerową na Windowsa i macOS dla wszystkich płatnych użytkowników oraz aplikację dla systemu Linux w wersji beta.

Aplikacja Proton Mail na komputery z macOS, Windows i Linux (beta)

Po miesiącach testów beta Proton Mail – jedna z największych na świecie usług szyfrowanej poczty e-mail – ogłosiła dziś wydanie swojej aplikacji komputerowej dla wszystkich płatnych użytkowników. Nowa aplikacja zapewnia użytkownikom komputerów stacjonarnych z systemem Windows i macOS bezpieczny i szyfrowany dostęp do poczty Proton Mail i kalendarza Proton.

Aplikacja komputerowa Proton Mail oferuje użytkownikom niezawodne, kompleksowe szyfrowanie Proton Mail i Proton Calendar. Wraz z wprowadzeniem aplikacji komputerowej Proton Mail użytkownicy mogą uzyskać korzyści płynące z aplikacji komputerowej, mając pewność, że ich prywatność jest zabezpieczona.

Ponieważ aplikacja została wydana także w wersji beta na Linuksa, oznacza to, że Proton Mail ma teraz aplikację dla wszystkich głównych platform, co jeszcze bardziej podkreśla zaangażowanie Protona w zapewnianie jak największej dostępności prywatności i bezpieczeństwa.

➔ CZYTAJ TEż: Proton Mail teraz z funkcją „ukryj mój e-mail” bezpośrednio w skrzynce odbiorczej

Nastąpiło to po pomyślnym uruchomieniu aplikacji komputerowych w innych częściach ekosystemu Proton. Zarówno Proton Drive, jak i Proton Pass mają obsługę na komputerach stacjonarnych. To ważny element oferowania ludziom wyboru sposobu ochrony swoich danych, przy jednoczesnym umożliwieniu im maksymalnej produktywności.

Zwiększona funkcjonalność zapewniana przez aplikację komputerową to coś, czego nie zapewniają inni duzi dostawcy, tacy jak Gmail i Yahoo, i jest to funkcja często wymagana przez klientów biznesowych, którzy szukają łatwości użytkowania z prywatnością i bezpieczeństwem kompleksowego oprogramowania.

Kompleksowe szyfrowanie Proton Mail i Proton Calendar oznacza, że nikt, nawet Proton, nie ma dostępu do danych innych osób, e-maili i terminów w kalendarzu. Wydanie aplikacji komputerowej stanowi znaczący krok naprzód w realizacji celu Proton, jakim jest maksymalne ułatwienie korzystania z produktów stawiających na prywatność oraz stworzenie realnej alternatywy dla dużych technologii – szczególnie dla biznesu.

Cechy aplikacji Proton Mail pod systemem Windows i macOS:

  • Dostępność: otwieraj Proton Mail i Proton Calendar bezpośrednio ze doka pod macOS lub menu Start systemu Windows, bez rozpraszania uwagi i zagrożeń bezpieczeństwa ze strony przeglądarki, w pięknym, zoptymalizowanym pod kątem komputera designie, który synchronizuje się z trybem jasnym i ciemnym. Powiadomienia są w pełni obsługiwane, co oznacza, że użytkownicy nigdy nie przegapią ważnej wiadomości e-mail ani wydarzenia.
  • Automatyczne aktualizacje: użytkownicy automatycznie otrzymają najnowsze aktualizacje i funkcje.
  • Natychmiastowe przełączanie: płynne poruszanie się między Proton Mail i Proton Calendar na komputerze, bez przeładowywania.
  • Ulepszone buforowanie do użytku w trybie offline: większa liczba wiadomości e-mail jest buforowana w celu ułatwienia dostępu w trybie offline.
  • Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem: Proton Mail dla Windowsa i macOS podtrzymuje zaangażowanie Proton w bezpieczeństwo i prywatność. Proton Mail dla systemów Windows i macOS zapewnia ochronę wynikającą z dziesięciu lat ulepszeń zabezpieczeń wprowadzonych przez Proton Mail w internecie. Użytkownicy są chronieni zaawansowaną ochroną przed phishingiem, ochroną przed modułami śledzącymi pocztę e-mail, programem ochrony kont o wysokim poziomie bezpieczeństwa, Proton Sentinel.

Aplikacja komputerowa Proton Mail jest już dostępna do pobrania dla systemów Windows, macOS i Linux (beta). Bezpłatni użytkownicy będą mogli wypróbować aplikację w 14-dniowym okresie próbnym. Dzięki temu użytkownicy mogą bez żadnych zobowiązań odkrywać zwiększone możliwości aplikacji komputerowych Proton Mail w zakresie produktywności.

Aplikację mobilną „Proton Mail Szyfrowana poczta” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store (iOS) i Google Play (Android):

Więcej informacji można znaleźć na stronie Protona.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Proton