Aplikacja Proton Mail na komputery Mac i PC!

Proton Mail wypuścił aplikację komputerową dla systemów Windows i macOS wraz z ponad 50 nowymi ulepszeniami produktywności.

Aplikacja Proton Mail na komputery Mac i PC

Aplikacja komputerowa usługi Proton Mail i Proton Calendar jest teraz dostępna w wersji beta na komputery z systemami Windows i macOS, zapewniając bezpieczne i kompleksowe szyfrowanie. Proton Mail udostępnia także pionierską funkcję przesyłania zaszyfrowanych wiadomości e-mail i jest pierwszym dostawcą poczty e-mail, który to zrobił. Dalsze ulepszenia obejmują funkcję drzemki e-maili, ulepszenia kalendarza, podgląd załączników i dodatkowe aktualizacje.

W sumie ponad 50 ulepszeń, o które prosiła społeczność. To kolejny krok w kierunku misji Proton polegającej na zapewnianiu każdemu bezpiecznej i prywatnej komunikacji oraz stanowi silną alternatywę dla Gmaila, Outlooka i innych dostawców naruszających prywatność.

Nowa aplikacja zapewnia użytkownikom komputerów stacjonarnych z systemami Windows i macOS bezpieczny i szyfrowany dostęp do poczty Proton Mail i Kalendarza Proton. Nowa aplikacja komputerowa Proton Mail zapewnia użytkownikom niezawodne szyfrowanie Proton Mail i Proton Calendar z wygodą jaką daje osobna aplikacja komputerowa.

Jest to znaczący krok naprzód w realizacji celu Proton, jakim jest uczynienie korzystania z produktów stawiających na prywatność tak łatwym i prostym, jak to tylko możliwe, oraz stworzenie realnej alternatywy dla produktów dużych technologii – szczególnie dla firm. Opracowanie funkcji chroniących prywatność jest wyzwaniem, ale te aktualizacje sprawiają, że zarządzanie skrzynkami odbiorczymi i kalendarzami jest tak płynne, jak to tylko możliwe, wypełniają lukę w funkcjonalności i zapewniają, że nikt – nawet Proton – nie będzie miał dostępu do danych użytkownika.

Aplikacja Proton Calendar
Aplikacja Proton Calendar

Aktualizacje Proton Mail obejmują między innymi:

  • Automatyczne przekazywanie wiadomości e-mail sprawia, że Proton jest pierwszym i jedynym dostawcą poczty e-mail oferującym możliwość automatycznego przekazywania wiadomości e-mail przy zachowaniu kompleksowego szyfrowania w przypadku korzystania z kont Proton Mail. Teraz użytkownicy mogą skonfigurować reguły automatycznego przekazywania, aby zapewnić im jak największą produktywność podczas współpracy ze współpracownikami, a nowa obsługa niezaszyfrowanych reguł automatycznego przekazywania oznacza również, że firmy mogą automatyzować przepływy pracy i integrować Proton Mail z aplikacjami takimi jak CRM lub oprogramowanie do obsługi klienta.
  • Dzięki funkcji drzemki użytkownicy mogą tymczasowo odkładać e-maile od skrzynki odbiorczej do czasu, aż będą gotowi się nimi zająć.
  • Podgląd załączników: użytkownicy mogą przeglądać załączniki bezpośrednio ze swojej skrzynki odbiorczej, co pozwala im szybko znaleźć dokument, którego szukają i wyświetlić jego podgląd jednym kliknięciem, bez konieczności przeglądania poszczególnych e-maili.
  • Ulepszenia kalendarza: użytkownicy mogą teraz przeszukiwać w pełni zaszyfrowany kalendarz w Internecie i wyświetlać dni świąteczne, aby śledzić dni wolne i uroczystości w swoim kraju.

Te funkcje to tylko niektóre ze sposobów, w jakie Proton Mail i kalendarz zabezpieczają dane firm i konsumentów. Od zaawansowanej ochrony przed phishingiem, po ochronę przed modułami śledzącymi pocztę e-mail i program ochrony kont o wysokim poziomie bezpieczeństwa Proton Sentinel – bezpieczeństwo naszych klientów jest najwyższym priorytetem Proton.

Aplikacja Proton Mail na komputery Mac i PC

Proton Mail dla systemów Windows i macOS jest dostępny w wersji beta dla użytkowników Visionary i będzie dostępny dla wszystkich użytkowników na początku 2024 roku. Ponownie otworzono ograniczone plany Visionary, umożliwiające użytkownikom rejestrację do 3 stycznia 2024 roku. Automatyczne przekazywanie wiadomości e-mail jest teraz dostępne dla wszystkich użytkowników korzystających z płatnej wersji Proton Mail. Pozostałe aktualizacje są dostępne dla wszystkich użytkowników Proton Mail i Proton Calendar.

Aplikację mobilną „Proton Mail Szyfrowana poczta” pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store (iOS) i Google Play (Android):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Proton