Pierwsze schematy słuchawek nausznych Sonosa

Z dokumentów FCC wynika, że firma Sonos jest prawie gotowa na konkurowanie ze słuchawkami nausznymi AirPods Max.

O słuchawkach nausznych Sonos krążą od lat, a teraz wygląda na to, że nowy i długo wyczekiwany produkt firmy jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej, i niewątpliwie będą to słuchawki premium, które stana do walki z AirPods Max firmy Apple. Przed spodziewaną czerwcową premierą słuchawki Sonos uzyskały aprobatę Federalnej Komisji Łączności (FCC).

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Sonos zapowiada nowy produkt, który pojawi się w przyszłym roku

Zgodnie z dokumentacją słuchawki Sonos będą współpracować z innymi urządzeniami za pośrednictwem łączności Bluetooth w paśmie 2,4 GHz, a także przez Wi-Fi w paśmie 2,4 i 5 GHz.

Chociaż pierwotnie oczekiwano, że premiera pierwszych słuchawek nausznych firmy Sonos nastąpi w maju 2024 roku, w lutym dowiedzieliśmy się z raportu Bloomberga, że problem z oprogramowaniem związanym ze sposobem łączenia się słuchawek z Wi-Fi opóźnił premierę do pierwszej połowy czerwca.

Oznacza to, że prawdopodobnie zobaczymy wysokiej klasy słuchawki nauszne Sonosa przed premierą AirPods Max 2. Bloomberg donosi, że Sonos wyceni swoje słuchawki na 449 dolarów i mają być dość popularne dzięki planowi wyprodukowania do 1 miliona sztuk.

Zatwierdzenie FCC nie ujawnia dokładnego projektu słuchawek, ale dostępny jest schemat przedstawiający owalny kształt nauszników:

Schemat słuchawek nausznych Sonos (marzec 2024)
Schemat słuchawek nausznych Sonos (marzec 2024) FCC

Będzie to kolejna premiera nowego produktu, odkąd Sonos wydał głośniki Era 300 i 100 zeszłej wiosny, a także przenośny głośnik Move 2 jesienią 2023 roku.

Już nie możemy się doczekać tych słuchawek, szczególnie, że dotychczasowe produkty Sonosa znane są z wysokiej jakości dźwięku i wykonania.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9To5Mac