Sonos Move 2 to najbardziej wszechstronny wybór na święta

Za sprawą dźwięku stereo, głębokiego basu i baterii, która pracuje bez przerwy do 24 godziny, Move 2 stawia wysoko poprzeczkę w kategorii przenośnych głośników.

Sonos Move 2 na stole

Głośnik bezprzewodowy Sonos Move 2 nadaje się do słuchania w domu oraz zapewnia mocny dźwięk w plenerze, łącząc zalety dwóch inteligentnych głośników w jednym. To doskonały prezent dla każdego fana muzyki. Dzięki dobremu bezprzewodowemu zasięgowi, Move 2 stanowi pełnoprawny element systemu Sonos nawet w najodleglejszych zakątkach domowego ogrodu. Pozwala wygodnie odtwarzać muzykę w wysokiej jakości z telefonu lub tabletu, będąc z dala od domu.

Move 2 pozwala na streaming ulubionych treści za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Możliwe jest także podłączenie gramofonu, komputera lub innego źródła dźwięku za pomocą adaptera liniowego Sonos. 

Sonos Move 2 to kolejny krok marki Sonos na drodze do rozwoju innowacji w zakresie immersyjnego słuchania. Move 2 wyposażono w całkowicie odnowioną architekturę akustyczną, w tym podwójne głośniki wysokotonowe, które zapewniają realistyczny dźwięk stereo i wyraźne wokale, co pozwala poczuć emocjonalny ładunek występu na żywo. Precyzyjnie dostrojony głośnik niskotonowy zapewnia głębokie, dynamiczne basy, nawet podczas słuchania muzyki na zewnątrz. 

Stereo to nie jedyny aspekt wpływający na jakość dźwięku nowego głośnika Sonos. Dzięki automatycznemu dostrajaniu Trueplay, Move 2 nieustannie optymalizuje dźwięk do otoczenia, dzięki czemu zawsze gwarantuje najlepsze wrażenia słuchowe, bez względu na miejsce, w którym znajduje się słuchacz.  

By zapewnić całodzienną pracy, akumulator Sonos Move 2 umożliwia całodobowe, nieprzerwane odtwarzanie na jednym ładowaniu. Stawiając głośnik w domu na dołączonej bazie ładującej, można łatwo naładować urządzenie i być pewnym, że będzie zawsze gotowe do działania. Co ważne, Move 2 zmniejsza zużycie energii w trybie uśpienia o ponad 40%.

Do jego produkcji wykorzystano tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu. Głośnik jest wyposażony w wymienną baterię, aby przedłużyć żywotność produktu. Sam produkt sprzedawany jest w opakowaniu z odpowiedzialnie pozyskanych surowców i nadaje się do recyklingu. 

Dzięki wytrzymałej konstrukcji i klasie ochrony IP56, Move 2 jest odporny na uderzenia, deszcz i wilgoć, pył i zabrudzenia, promieniowanie UV oraz ekstremalne temperatury. 

Głośnik wyposażono w port USB-C, który może ładować telefon lub elektronikę w podróży, co czyni go idealnym towarzyszem weekendowych wycieczek samochodowych lub spotkań na świeżym powietrzu. 

Move 2 jest dostępny w kolorze oliwkowym, który doskonale wpisuje się w trendy wnętrzarskie. Dostępny jest także kolor biały i czarny, które idealnie komponują się z innymi produktami Sonos. Użytkownicy znajdą także ten sam intuicyjny interfejs użytkownika, co w niedawno wprowadzonych na rynek produktach Era, w tym innowacyjny suwak do sterownia głośnością. 

Głośnik jest także kompatybilny z Sonos Voice Control, Amazon Alexa, aplikacją Sonos, Apple AirPlay2 i Bluetooth®. W Move 2 zainstalowano również nowy przełącznik z tyłu głośnika, który umożliwia wyłączenie asystentów głosowych.

Sonos Move 2 na półce obok kwiatka i zegarka

Move 2 można zakupić na stronie sonos.com. Więcej informacji na temat urządzenia, ceny i szczegółowej specyfikacji znajdziesz na oficjalnej stronie produktu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: artykuł partnerski