Stacje „Miłość” i „Na złamane serce” w Apple Music

Apple Music przygotowało dla Ciebie na Walentynki dwie nowe stacje do wyboru: „Miłość” oraz „Na złamane serce”.

Stacje w Apple Music na Walentynki
Stacje w Apple Music na Walentynki

Niezależnie od tego, czy jesteś szaleńczo zakochany, czy przeżywasz trudny okres sercowy, Apple Music ma dwie nowe stacje w stylu odkrywania, które pomogą Ci stworzyć nastrój na Walentynki. Obie stacje są generowane algorytmicznie i zaprojektowane tak, aby udostępniać mieszankę utworów, które słyszałeś wcześniej, a także utworów, które według serwisu mogą Ci się spodobać. W ten sam sposób działają stacje oparte na guście użytkownika i stacja Odkrycia (Discovery).

Pierwsza stacja, zatytułowana Miłość (Love), odtwarza piosenki o miłości – choć playlista może się różnić w zależności od muzyki, której słuchasz.

Druga, zatytułowana Na złamane serce (Heartbreak), ma zapewnić dawkę pobłażliwych, smutnych piosenek, które pomogą ci przetrwać to święto.

Obie nowe stacje mają nieskończoną liczbę propozycji, ponieważ działają w oparciu o algorytm. Jeśli chcesz je wypróbować, potrzebujesz subskrypcji Apple Music.

Apple Music ogłosiło niedawno, że będzie płacić artystom nawet o 10% więcej tantiem, jeśli opublikują utwory w formacie Spatial Audio.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Music