Oto masa materiałów pomocy do Vision Pro

Apple udostępniło sporo filmów instruktażowych dotyczących Vision Pro, pomocne artykuły wsparcia i podręczniki użytkownika.

Widok aplikacji w Apple Vision Pro

Filmy instruktażowe, przewodniki i artykuły dotyczące Vision Pro informują użytkowników o ustawieniach nowego zestawu, dostępności, funkcjach systemu visionOS, takich jak tryby gościa i podróży itp. Siedem filmów opublikowano na oficjalnym kanale wsparcia Apple w serwisie YouTube, zaraz po tym gdy nowe urządzenie pojawiło się w oficjalnej sprzedaży. Filmy omawiają podstawy, od podłączenia dołączonego kabla zasilającego, konfiguracji wkładek optycznych Zeiss i włączania zestawu, po korzystanie z Centrum sterowania i aplikacji Ustawienia w celu skonfigurowania dostępności i innych funkcji.

W jednym klipie szczegółowo opisano tryb użytkownika-gościa pod systemem visionOS, który umożliwia innej osobie, na przykład przyjacielowi, korzystanie z zestawu bez zmiany kluczowych ustawień lub uzyskiwania dostępu do haseł.

Inny podaje wskazówki dotyczące nagrywania filmów przestrzennych za pomocą iPhone’a 15 Pro i oglądania ich na zestawie w stereoskopowym 3D. Uwzględniono także tryb podróżowania, który dostosowuje określone ustawienia systemu visionOS w celu zapewnienia optymalnej obsługi Vision Pro podczas lotów.

Podłączanie kabla zasilającego i włączanie Vision Pro

Kabel odłącza się od baterii, wkładając narzędzie do wyjmowania karty SIM iPhone’a do małego otworu obok złącza. Złącze męskie przypomina większe złącze Lightning – jest szersze i ma dwanaście pinów zamiast ośmiu.

Używanie wkładek optycznych Zeiss z Vision Pro

Funkcje ułatwień dostępu w Vision Pro

Ustawienia w Vision Pro

Centrum sterowania w Vision Pro

Użytkownik „Gość” w Vision Pro

Przechwytywanie wideo przestrzennego na iPhonie 15 Pro

Czyszczenie Vision Pro, choroba lokomocyjna i nie tylko

Inne godne uwagi artykuły pomocy dotyczą następujących tematów:

Przeczytaj oficjalną instrukcję obsługi Vision Pro

Dodatkowe informacje na temat zestawu i oprogramowania visionOS można znaleźć na głównej stronie pomocy technicznej Apple Vision Pro oraz w oficjalnym podręczniku użytkownika Apple Vision Pro.

Jeśli zamierzasz kupić drogi komputer stacjonarny, zapoznaj się z artykułami dotyczącymi usługi wymiany AppleCare+ dla Vision Pro i Apple Vision Pro Express.

Jeśli podczas korzystania z urządzenia wystąpią problemy, odwiedź stronę Apple’a Uzyskaj wsparcie i sprawdź dostępne opcje na stronie Naprawa i serwis Apple Vision Pro.

Obejrzyj też reklamę urządzenia zatytułowaną „First-Timer”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | iDownloadblog