Weź udział w 19. Studenckim Festiwalu Informatycznym!

Już 4 kwietnia rozpoczyna się 19. Studencki Festiwal Informatyczny w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego – nie może Cię tam zabraknąć!

19. Studencki Festiwal Informatyczny 4-6 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy na trzy dni pełne fascynujących wykładów i interaktywnych warsztatów, które pozwolą Wam zgłębić tajniki informatyki i odkryć najnowsze trendy w branży IT — tak właśnie zapowiada się tegoroczna 19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego. Już 4 kwietnia 2024 roku drzwi Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego otwierają się dla wszystkich spragnionych nowej wiedzy i umiejętności, a wstęp jest bezpłatny!

Dodatkowo wieczorami 4 i 5 kwietnia 2024 roku, przygotujcie się na Lightning Talki — nieformalne spotkania z ekspertami branży, gdzie sekrety IT odkrywane są w przyjaznej atmosferze! Już teraz zaznaczcie te daty w swoich kalendarzach! SFI to 3 dni pamiętnych informatycznych wrażeń – odkryj najnowsze trendy, poznaj ekspertów branży i zdobywaj wiedzę poprzez inspirujące wykłady i praktyczne warsztaty.

Festiwalowi towarzyszyć będą także liczne konkursy z nagrodami i SFIowymi gadżetami!

Agenda całego festiwalu pojawi się wkrótce na naszej stronie internetowej – sfi.pl. Zachęcamy również do polubienia profilu wydarzenia na Facebooku, gdzie znajdziecie najnowsze informacje i aktualności.

Bez względu na to, czy jesteś pasjonatem programowania, miłośnikiem gier wideo, czy aspirujesz do kariery w IT, to wydarzenie jest dla Ciebie! Do zobaczenia na SFI 2024!

📆 4-6 kwietnia – 19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
🥳 prelekcje, warsztaty, konkursy, gadżety, lightning talki
💸 Auditorium Maximum UJ – wstęp bezpłatny!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

informacja organizatora | patronat medialny