„Making Apple Vision Pro” Cię zahipnotyzuje!

Bardziej fascynującego wideo trwającego 1 minutę i 21 sekund, niż „Making Apple Vision Pro”, nie uświadczysz w ten weekend!

Grafika wideo „Making Apple Vision Pro”

Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem zestawu do rzeczywistości mieszanej za 3499 USD (lub po prostu nie masz takiej możliwości), to powinieneś obejrzeć nowy film Making Apple Vision Pro. To absolutnie hipnotyzujący film, który pokazuje skomplikowany proces produkcyjny nowego urządzenia Apple do „przetwarzania przestrzennego”. Obejrzenie zajmie nieco ponad minutę i jest naprawdę oszałamiające!

Film dotyczący tworzenia Apple Vision Pro przedstawia innowacje produkcyjne. Apple cieszy się ogromnym uznaniem za swoje niesamowite produkty, ale całkowite opanowanie metod produkcyjnych firmy również zasługuje na uznanie.

Od rzeźbienia MacBooków z solidnych płyt aluminium po projektowanie oszałamiających szklanych schodów dla swoich sklepów – innowacyjność i zaangażowanie Apple’a w projektowanie zawsze robią wrażenie. (No cóż, prawie zawsze!)

Nowy film promocyjny Making Apple Vision Pro łączy marketing i proces technologiczny. Apple wypełniło wideo wspaniałymi zbliżeniami wysokiej klasy materiałów i urzekającymi obrazami robotów składających różne komponenty Vision Pro. Film trwa jedną minutę i 21 sekund. Właściwie to kończy się zdecydowanie za szybko. Można by godzinami oglądać zautomatyzowane krosna, ramiona robotów i skomplikowane linie montażowe. Liczba łaźni wodnych, zastosowań chemicznych i wirujących ekranów powinna pozwolić Ci na nowo docenić złożoność zestawu słuchawkowego Apple’a do rzeczywistości mieszanej.

A jednak hipnotyczny film, nawiązujący do „Heard Somebody Whistle” w reżyserii Jay-Jaya Johansona, oferuje oszałamiające spojrzenie na to, jak Apple składa zestawy Apple Vision Pro. Film daje głęboki wgląd w to, jak skomplikowane jest stworzenie najnowocześniejszego urządzenia komputerowego.

Vision Pro trafi do sprzedaży 2 lutego 2024 roku

Przedsprzedaż Apple Vision Pro już się rozpoczęła i urządzenie szybko zostało wyprzedane. Zestaw słuchawkowy, który Apple nazywa „najlepszym urządzeniem rozrywkowym”, pojawi się w amerykańskich sklepach Apple Store 2 lutego 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: