Noworoczne wyzwanie aktywności Apple Watch w styczniu 2024 roku

Kolejne wyzwanie Apple Watch Activity Challenge rozpocznie się 1 stycznia 2024 roku — użytkownicy Apple Watchów będą musieli zamknąć 3 pierścienie przez s7 dni z rzędu, aby zdobyć odznaki.

Apple Watch Activity Challenge 2024: Ring in the New Year Challenge
Apple Watch Activity Challenge 2024: Ring in the New Year Challenge

Kolejne wyzwanie Apple Watch Activity Challenge już zaplanowano na styczeń, aby uczcić Nowy Rok. Wyzwania związane z aktywnością Apple Watcha zwiększają świadomość na temat funkcji fitness i zdrowych nawyków podczas wakacji i innych znaczących okazji, a użytkownicy mogą zdobyć nagrody w postaci specjalnych odznak, no i oczywiście satysfakcji!

Zobacz też: Masz Apple Watcha, to używaj oryginalnej ładowarki!

Za wykonanie wyzwania treningowego, uczestnicy zdobywają wirtualne osiągnięcia w aplikacji Aktywność na iPhonie, a także specjalne pakiety naklejek do wykorzystania w iMessage i FaceTimie.

Wyzwanie fitness dla następnego Apple Watch Activity Challenge pozostaje niezmienione w stosunku do Ring in the New Year Challenge od 2017 roku: „Zdobądź to w 2024 roku. Otrzymasz nagrodę, zamykając wszystkie trzy pierścienie przez siedem dni z rzędu w styczniu.”

Ring in the New Year 2024 będzie dostępny dla wszystkich użytkowników Apple Watchów na całym świecie. Nagrodami są między innymi naklejki z animowanym pierścieniem Activity.

Jeśli masz już osiągnięcie Ring in the New Year, ponowne wykonanie wyzwania w tym roku pozwoli ci ułożyć swoje medale w aplikacji Aktywność na iPhonie. Jeśli jesteś nowym posiadaczem Apple Watcha lub nie ukończyłeś osiągnięcia w poprzednich latach, to masz szansę, aby zacząć zbierać medale!

Wyzwania aktywności powiązane są z Treningami Apple’a i innymi aplikacjami na Apple Watchu, które śledzą treningi i rejestrują dane w aplikacji Aktywność na iPhonie. Użytkownicy Apple Watcha zostaną oficjalnie powiadomieni o wydarzeniu na kilka dni przed rozpoczęciem wyzwania, za pomocą powiadomienia w aplikacji Aktywność.

Zobacz naklejki z poprzednich edycji „Ring in the New Year Challenge”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple | 9To5mac