Ja też ćwiczę z Martą z Codziennie Fit!

Jeśli szukasz różnorodnych treningów, które bez problemu zrobisz w domu, to na kanale Marty Hennig-Kruk prawdopodobnie znajdziesz coś dla siebie.

Marta Hennig-Kruk z Codziennie Fit
Marta Hennig-Kruk z Codziennie Fit | fot. codzienniefit.pl

Już od dłuższego czasu sam trenuję w domowym zaciszu wykorzystując treningi, które udostępnia Marta Hennig-Kruk z Codziennie Fit. Właśnie dlatego, że dzięki niej udało mi się wyrwać ze sportowego zastoju i zrzucić sporo kilogramów, postanowiłem podzielić się z Wami jej kanałem (o ile już go nie znacie, bo jest bardzo popularny) i z całą odpowiedzialnością mogę polecić jej wskazówki i ćwiczenia — bo działają! W końcu wypróbowałem na własnych mięśniach :)

Zobacz też: Zacznij regularnie trenować z apką „Freeletics”

Mart Hennig-Kruk, jest (jak sama o sobie pisze) byłą sportowczynią, trenerką personalną i instruktorką fitness. Jej blog codzienniefit.pl, a przede wszystkim kanał na YouTubie o takiej samej nazwie – Codziennie Fit – udowodnia, że każdy i wszędzie może zacząć trenować, aby poczuć się zdrowszym. Jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek na YouTubie i jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście (w co wątpię, bo 277 tysięcy subskrybentów o czymś świadczy!), to zachęcam do sprawdzenia jej treningów — będziecie mieli sporo zabawy i z czasem uzależnicie się od ćwiczeń z Martą.

Oprócz udostępniania wyzwań i pełnych treningów od rozgrzewki przez ćwiczenia po rozciąganie, czy publikowania materiałów poradnikowych, Marta jest także autorką kilku książek o tematyce fitness, w tym Fit na zawsze, Motywator i Codziennie Fit.

Jej treningi, to pełen chillout, nie ma spiny ani zadęcia – każdy może dostosować tempo do własnych możliwości, aby z czasem wybierać bardziej zaawansowane ćwiczenia. Przy tym treningi prowadzone przez Martę, to nie usilne powtarzanie „dawaj-dawaj”, czy „dasz radę” — to przyjemny relaks, podczas którego czas płynie szybko, gdy Marta próbuje Was zagadać a mięśnie płoną :)

Marta w swojej bibliotece wideo na YouTubie udostępniła już ponad 630 filmów, z czego większość to różnego typu treningi: od siłowych i interwałowych, przez kardio, po tematyczne ćwiczenia na konkretne partie ciała. Nie brakuje też sporo ciekawych filmów poradnikowych dotyczących diety, motywacji, prawidłowego przygotowania do treningu czy po prostu zdrowego trybu życia. A najfajniejsze są wyzwania — no bo, kto nie lubi wyzwań?

Nie ma co czekać na „po świętach” i robić postanowienia noworoczne – polecam zacząć ćwiczyć już dziś! Wciągniecie się na pewno – po pierwszych 3 tygodniach wejdzie Wam to w nawyk!

A na początek udostępniam Wam jeden z moich ulubionych treningów z hantlami (bo te są moimi ulubionymi z biblioteki Codziennie Fit), który może wykonać każdy i mieć z tego satysfakcję! Niech Was nie zmyli hashtag #FITWiosna — można go robić przez cały rok!

Ćwiczcie z Martą, monitorujcie swoje postępy za pomocą smartwatcha, opaski fitness lub aplikacji mobilnej, a z przyjemnością zobaczycie jak Wasze wskaźniki się poprawiają z każdym tygodniem! Nie wspominając o tym, że będziecie się czuli wspaniale i zdrowo!

I najważniejsze! Ćwiczenia Marty są przeznaczone zarówno dla pań jak i panów – każdy znajdzie coś dla siebie! Wszystko czego potrzebujecie, to mata, woda, dobry humor i chęci, a resztą zajmie się Marta z Codziennie Fit! :)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

opracowanie własne