Apple zapowiedziało styczniowy Apple Watch Challenge

Użytkownicy Apple Watcha mogą wziąć udział w wyzwaniu „Ring in the New Year Challenge” już w nowy roku, zamykając wszystkie 3 pierścienie od 7 do 31 stycznia!

Wyzwanie Apple Watch: Ring in the New Year Challenge 2022

Firma Apple zazwyczaj wprowadza wyzwania związane z aktywnością dla użytkowników Apple Watcha w wyjątkowe dni, tym razem – podobnie jak w zeszłym roku – będzie promować „Ring in the New Year Challenge”, które potrwa przez prawie cały styczeń 2022 roku. Wyzwanie zaoferuje specjalne osiągnięcia dla tych, którzy wykonają zadania fitness.

Wyzwania związane z aktywnością na Apple Watchu mają na celu promowanie korzystania z zegarka w celach fitness i stanowią dla Apple sposób na zachęcenie użytkowników do korzystania z funkcji śledzenia treningu. Aby zdobyć kolejną nagrodę, użytkownicy Apple Watch muszą zamknąć wszystkie trzy pierścienie aktywności przez siedem kolejnych dni.

Pierścienie obejmują stanie przez co najmniej jedną minutę w ciagu 12 różnych godzin, spełnienie zalecanych 30 minut ćwiczeń dziennie i osiągnięcie swojego osobistego celu, jakim jest spalanie zadanej liczby kalorii w ciągu dnia.

Nowe odznaki będzie można zdobyć, zamykają wszystkie 3 pierścienie przez 7 dni z rzędu w okresie od 7 do 31 stycznia 2021 roku.

Jak zwykle, użytkownicy, którzy ukończą wyzwanie, otrzymają nie tylko specjalne osiągnięcie w aplikacji Fitness, ale także unikalne naklejki na iMessage i FaceTimie. Wyzwanie potrwa od 7 do 31 stycznia 2022, a użytkownicy Apple Watcha zostaną powiadomieni na kilka dni przed rozpoczęciem wyzwania.

Planujesz zamknąć swoje pierścienie w styczniu, aby zdobyć osiągnięcie noworoczne? Warto rzucić sobie wyzwanie i spalić trochę kalorii!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Mac | Apple