W maju Televio udostępnia 2 kanały FX za darmo

Subskrybenci Televio rozpoczną majówkę z dodatkowymi kanałami – od 1 maja 2024 roku stacje FX i FX Comedy będą dostępne we wszystkich pakietach głównych przez cały miesiąc całkowicie za darmo.

W maju Televio udostępnia swoim użytkownikom dwa kanały FX za darmo

Telewizja internetowa Televio po raz kolejny przygotowała niespodziankę dla swoich subskrybentów, którzy już od początku majówki będą mogli korzystać z dwóch dodatkowych kanałów. Stacje FX i FX Comedy będą dostępne we wszystkich pakietach podstawowych (BASIC, FAMILY i PREMIUM) od 1 maja, a użytkownicy mogą je odtwarzać przez cały miesiąc całkowicie za darmo.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowa wersja aplikacji Televio na Apple TV!

Kanały są świetnym dodatkiem na długi weekend, ponieważ w ramówce obu stacji prezentowane są popularne i nagradzane produkcje amerykańskie. Na kanale FX można oglądać pełne akcji seriale o różnej tematyce, np. kryminalnej lub medycznej.

W maju pokazany będzie premierowo 7. sezon „9-1-1”, a także 20. sezon „Chirurgów”. Na długi weekend kanał FX przygotował „Majówkę ze Szklaną Pułapką”. Od 1 do 3 maja o 20:10 na antenie transmitowane będą 3 różne części kultowej serii. 

W FX Comedy przeważają filmy i seriale o charakterze komediowym w tym „Współczesna rodzina”, „Jak poznałem waszą matkę” czy „Resident Alien”. Na antenie znaleźć też można kultowe seriale animowane jak „Simpsonowie”, „Family Guy” i „Futurama”. Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen, 4 maja stacja FX Comedy wyemituje 6 odcinków z cyklu „Family Guy w odległej galaktyce”. 

Na obu kanałach udostępniono funkcje przewijania do 7 dni wstecz i nagrywania, dzięki temu oferowane w ramówce filmy i seriale można oglądać w dowolnym momencie. Dodatkowe stacje będą dostępne we wszystkich pakietach podstawowych do 31 maja 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio