Weź udział w „Ring in the New Year” Apple Watch Activity Challenge 2023

Apple zapowiedziało nową edycję wyzwania dla użytkowników Apple Watch „Ring in the New Year”, która rozpocznie się w styczniu 2023 roku.

Ring in the New Year 2023- Apple Watch Activity Challenge

Każdego roku Apple promuje wyzwanie związane z aktywnością Apple Watch na Nowy Rok i tym razem nie jest inaczej. Firma właśnie zaprezentowała edycję 2023 wyzwania Ring in the New Year, które zachęca użytkowników Apple Watchów do zamykania wszystkich trzech pierścieni aktywności przez siedem dni z rzędu w pierwszym miesiącu roku.

Zobacz też: Freeform, czyli zaawansowana aplikacja do wspólnej burzy mózgów!

Wyzwania związane z aktywnością Apple Watch (Activity Challenge) mają na celu promowanie korzystania z zegarka w celach fitness i są sposobem, w jaki Apple pomaga użytkownikom w korzystaniu z funkcji śledzenia treningu. To już czwarty rok z rzędu, kiedy Apple organizuje wyzwanie „Ring in the New Year”.

Podczas gdy większość wyzwań związanych z aktywnością Apple Watch koncentruje się na konkretnym dniu z jednym celem, takim jak ukończenie treningu 5K, wyzwanie „Ring in the New Year” jest nieco bardziej uciążliwe: będziesz musiał zamknąć wszystkie pierścienie, ćwiczyć i ruszać się przez siedem kolejnych dni.

Osoby, które ukończą wyzwanie, otrzymają ekskluzywne odznaki w aplikacji Aktywność oraz ekskluzywne naklejki w iMessage.

Oto jak Apple opisuje wyzwanie: Zacznij rok 2023 dobrze. Zdobądź tę nagrodę, zamykając wszystkie trzy pierścienie przez siedem kolejnych dni w styczniu.

Użytkownicy Apple Watchów mogą znaleźć więcej szczegółów na temat wyzwania w aplikacji Fitness na swoich iPhone’ach. Sprawdź poniżej naklejki, które będziesz mógł odblokować.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple