Nowe wyzwanie noworoczne w Apple Watchu w styczniu 2021 r.

Wyzwanie związane z aktywnością „Ring in the New Year” dla posiadaczy zegarków Apple Watch zostało oficjalnie wyznaczone na styczeń 2021 roku.

Apple Watch Activity Challange – Ring in the New Year 2021 (7-31.01.2021 r.)

Kolejne wyzwanie z cyklu Apple Watch Activity Challenge jest już oficjalnie ogłoszone. Coroczne wyzwanie Apple związane z zamknięciem pierścieni aktywności w Nowym Roku (Ring in the New Year) potrwa od 7 do 31 stycznia 2021 r. Apple chce w ten sposób zachęcić użytkowników Apple Watchów do zamykania wszystkich trzech pierścieni przez siedem dni z rzędu. Jeśli tego dokonają, otrzymają specjalne odznaki i naklejki do wykorzystania w iMessage i FaceTimie.

Wyzwania związane z aktywnością zegarka Apple Watch mają na celu promowanie korzystania z zegarka w celach fitness i stanowią dla Apple sposób na zachęcenie użytkowników do korzystania z funkcji śledzenia treningu. To już po raz trzeci Apple organizuje noworoczne wyzwanie „Ring in the New Year”.

Podczas gdy większość wyzwań związanych z aktywnością na zegarku Apple Watch koncentruje się na konkretnym dniu z jednym celem, takim jak ukończenie biegu na 5 km, wyzwanie „Pierścień w Nowym Roku” jest nieco bardziej męczące: będziesz musiał zamknąć wszystkie trzy pierścienie: na nogach, ćwiczenia i w ruchu przez siedem kolejnych dni. Jeśli ukończysz wyzwanie, Apple nagrodzi Cię ekskluzywnymi odznakami w aplikacji Aktywność, a także naklejkami do użytku w Wiadomościach i FaceTime.

Apple uruchomiło także nową usługę treningów Fitness+ (niestety jeszcze niedostępna w Polsce), zapewniając użytkownikom Apple Watch nowy sposób na codzienne wypełnianie pierścieni aktywności.

Użytkownicy Apple Watchów zostaną powiadomieni o nadchodzącym wyzwaniu na swoich urządzeniach jeszcze przed 7 stycznia 2021 roku.

źródło: Apple | 9TO5MAc