Największa aktualizacja gry Peridot – ratuj Dzikie Kropki przed zieloną zarazą!

Niantic ogłosił aktualizację gry Peridot – największą od czasu premiery. Gracze, wraz ze swoimi Kropkami, stają przed wyzwaniem zmierzenia się z tajemniczą zieloną zarazą rozprzestrzeniającą się po świecie rozgrywki.

Największa aktualizacja gry Peridot – ratuj Dzikie Kropki przed zieloną zarazą!

Niantic wydał największą aktualizację Peridot – przełomowej i całkowicie nowatorskiej gry będącej symulatorem posiadania zwierząt domowych. W grze, której premiera odbyła się w maju br., wykorzystane są rozwiązania z zakresu m.in. rzeczywistości rozszerzonej (AR) oraz sztucznej inteligencji (AI). Zadaniem Opiekunów, odpowiedzialnych za cyfrowe zwierzaki, będzie przywrócenie porządku w wirtualnej rzeczywistości.

W Peridot spotkać można Kropki, czyli wirtualne, przyjazne stworzenia chętne do zabaw, głaskania, uczenia sztuczek, odkrywania świata czy robienia sobie zdjęć oraz nagrywania filmów.

Aktualizacja wprowadza nowe atrakcje i wyzwania do rozgrywki. Gracze eksplorując swoją okolicę zauważą, że na wspólnej mapie świata w Peridot rozprzestrzeniła się świecąca zielona plaga. W środku zarazy znajdują się Dzikie Kropki, które trzeba uratować. Opiekunowie mogą to zrobić oślepiając je za pomocą własnych, lojalnych Kropek.

Aby usunąć zarazę, Opiekunowie będą musieli uratować Dziką Kropkę. Uwolnione Kropki staną się następnie dostępne do wyklucia na ich ekranie. W trakcie rozgrywki Opiekunowie zdobywają także Blightbuxy po pomyślnym uratowaniu Dzikich Kropek, które można wykorzystać do zakupu przydatnych zasobów w sklepie w grze, takich jak żywność, materiały do wylęgu i ekskluzywne stroje.

Więcej szczegółowych informacji o zaktualizowanej rozgrywce znajduje się na oficjalnej stronie gry Peridot.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic