Darek Wasiak z THE OFFICE PL przejmuje Tik Toka!

Ulubieniec fanów serialu THE OFFICE PL, charyzmatyczny pracownik Kropliczanki, największy obrońca tradycji i polskości, a także entuzjasta chodzenia po biurze w klapkach założył Tik Toka.

Darek Wasiak z THE OFFICE PL
fot. CANAL+ Polska

Czy polski internet jest gotowy na to trzęsienie ziemi? Jakie zagadnienia pracy w biurze poruszy Darek? Jego cenne rady będą dotyczyć m.in. moralności w pozyskiwaniu papieru do domowej drukarki, doboru odpowiedniej garderoby, żeby zapewnić styl i szyk godny zaangażowanego pracownika, wskazówek, co należy zrobić z prezeską i psycholożką, czyli stosunku Darka do feminatywów, a nade wszystko – co ma wspólnego 200g salccesonu kieleckiego z realizacją w życiu zawodowym.

Nie byłem przekonany do tego ustrojstwa, Tik Taka czy jak to tam, jak zresztą do tych wszystkich internetowych wynalazków. Ale Asia z Adamem zasugerowali mi, że jeśli to zrobię to miliony Polaków mogą zobaczyć jak krzewić polską kulturę i tradycję w biurze, walczyć z nikomu niepotrzebną nowoczesnością i zachować Boga, ojczyznę i honor nie tylko w sercu, ale również na biurku.

— mówi Dariusz Wasiak, główny asystent CEO Kropliczanki.

Nowy sezon THE OFFICE PL 3, nowi bohaterowie, a także… nowa pani prezes! Po zwycięstwie nad Michałem (Piotr Polak) w drugim sezonie o awans do centrali w Warszawie, Patrycja (Vanessa Aleksander) od razu przechodzi do działania, zarządzając wprowadzenie nowego napoju z logo Kropliczanki – energetyka.

Stworzenie nowego produktu od zera to jednak bardzo ciężkie zadanie – trzeba wybrać logo brandu, wygląd puszki, znaną „twarz” do promocji, powiększyć zespół o nowych pracowników… Wszystko to wprowadza w popłoch i stres skład siedleckiego biura. Krótki deadline na realizację projektu to także test skuteczności Michała… Czy może to bardziej szukanie pretekstu do jego zwolnienia?

@canalplusonline

młodzi, uwaga, tu Darek Wasiak, Kropliczanka, nic się nie bójcie młodzi, jestem na tiktaku! czołem pracy! Dariusz Wasiak

♬ oryginalny dźwięk – CANAL+ online – CANAL+ online

W trzecim sezonie THE OFFICE PL za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego, a także nowe twarze – Mateusza Króla i Małgorzatę Gorol. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentkami ze strony CANAL+ Polska są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, natomiast producentem zewnętrznym jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński.

Premierowe odcinki „THE OFFICE PL 3” będą emitowane w piątki od 3 listopada 2023 roku o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. Co tydzień w piątek widzowie będą mogli obejrzeć 3 nowe odcinki — cały trzeci sezon liczy 12 odcinków.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska