20 zł za doładowanie w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę

W T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę można zyskać bonus w postaci 20 zł przy jednorazowym doładowaniu za min. 50 zł. Oferta promocyjna trwa do 30 listopada  lub do wyczerpania puli!

Dodatkowe 20 zł za doładowanie w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę

Dobrze być w stałym kontakcie z bliskimi czy mieć dostęp do najnowszych informacji ze świata na wyciągnięcie ręki. Dlatego warto czasem doładować konto z usługami na kartę większą kwotą i nie martwić się o dostęp do potrzebnych usług. Tym bardziej, że teraz klienci T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę mają ku temu dodatkowy powód, bowiem gdy doładują konto za min. 50 zł, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

Zobacz także: Konkurs z okazji 5. urodzin aplikacji „Mój T-Mobile”

Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy doładować jednorazowo konto kwotą 50 zł lub wyższą na stronie doladowania.t-mobile.pl w przypadku numeru w T-Mobile na kartę lub doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah na kartę.

Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania  na dowolne usługi. Promocja potrwa do 30 listopada 2023 roku. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań jest ograniczona. Organizatorem promocji jest Autopay SA.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronach doładowań.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska