3. sezon „THE OFFICE PL” nie zawiódł — oglądaj od 3 listopada!

Nowa seria „THE OFFICE PL 3” zadebiutuje już w najbliższy piątek w CANAL+ PREMIUM i serwisie CANAL+ online — my już wiemy, że warto czekać!

3. sezon THE OFFICE PL 3 od 3 listopada 2023 roku w CANAL+ online
© CANAL+ Polska SA 2023

Uwielbiani pracownicy siedleckiego potentata wody mineralnej Kropliczanka wracają do biura. W nowym sezonie THE OFFICE PL 3 nie zabrakło absurdalnych korpospotkań, procedur, asapów, deadlinów i innych challengy. ​ Stacjonująca w warszawskiej siedzibie Patrycja wpada na kolejny genialny pomysł rozwinięcia biznesu. Tym razem dotychczasową ofertę Kropliczanki postanawia rozszerzyć o napój energetyczny.

Sprawdź też: Obejrzyj zwiastun 3. sezonu „The Office PL” – premiera już wkrótce!

Nowy produkt oznacza mnóstwo dodatkowych zadań dla ekipy z Siedlec, czym nie jest zachwycony Michał. Z pomysłem szefowej jednak się nie dyskutuje. Choć samo biuro firmy jest tłem dla niezliczonych gagów i satyry na polskie realia pracy biurowej, to ten sezon skupia się wokół nowego produktu.

Od próby wymyślenia nazwy dla energetyka, po sprzedaż nowego produktu w popandemicznych realiach i galopującej inflacji, twórcy nie stronili w nowym sezonie od rozmaitych wątków, w tym sytuacji osób niebinarnych w naszym kraju — w żartobliwy sposób odcinek pt. „Ono” pokazuje różne punkty widzenia członków ekipy. Oczywiście Darek Wasiak, będący uosobieniem konserwatywnych i nacjonalistycznych poglądów, ma swoje stanowisko.

Polski serial komediowy oparty na kultowej amerykańskiej produkcji The Office. Twój szef jest idiotą? Jeśli tak to The Office PL to serial dla ciebie. A jeśli twój szef jest ok, ale lubisz patrzeć jak inni mają gorzej od ciebie, to tym bardziej powinieneś go obejrzeć. Uwielbiani bohaterowie Kropliczanki – siedleckiego potentata wody mineralnej – wracają do biura. Wszystko żeby biznes się rozwijał, a Kropliczanka rosła w siłę.

W tym sezonie do obsady serialu dołączyli: Mateusz Król („Teściowie”, „Jak pokochałam gangstera”, „Listy do M. 3″) w roli zastępującego Łukiego Tomka oraz Małgorzata Gorol („Śubuk”, „Plan B”, „Twarz”) jako zmagająca się z depresją pracownica działu HR Kasia. W The Office PL występują m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka i Milena Lisiecka.

Za polską wersję, tworzoną przy współpracy z BBC Studios, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci, Dorota Kośmicka i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialni są Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha, a za zdjęcia Paweł Chorzępa.

Tego typu seriale komediowe bronią się tym, że nawet poważne tematy traktowane są z przymrużeniem oka i pozawalają poruszać je w bezbolesny sposób. Serial jak w soczewce pozwala znaleźć analogie z naszym codziennym życiem — tak też jest w tym senie THE OFFICE PL.

Premierowe odcinki „THE OFFICE PL 3” będą emitowane w piątki od 3 listopada 2023 roku o godz. 21:00 w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. Co tydzień w piątek widzowie będą mogli obejrzeć 3 nowe odcinki — cały trzeci sezon liczy 12 odcinków.

Tytuły odcinków THE OFFICE PL 3:

 • odcinek 1 — Big News
 • odcinek 2 — Test IQ
 • odcinek 3 — Asystent
 • odcinek 4 — Ono
 • odcinek 5 — Wywiad
 • odcinek 6 — Widzenie
 • odcinek 7 — Wykład
 • odcinek 8 — Furgonetka
 • odcinek 9 — Święta
 • odcinek 10 — Blue Monday
 • odcinek 11 — Trzydziestka
 • odcinek 12 — Walentynki

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Polska