Bohaterowie „Przyjaciół” jako dzieci oczami AI

Sztuczna inteligencja stworzyła wizualizacje bohaterów serialu „Przyjaciele” odmładzając ich o kilkanaście lat — zobacz efekty!

Bohaterowie serialu „Przyjaciele” odmłodzeni przez sztuczna inteligencję
Bohaterowie serialu „Przyjaciele” odmłodzeni przez sztuczna inteligencję | fot. @chandler_bingofficial

Uwielbiany przez miliony widzów, kultowy już, serial Przyjaciele (tyt. oryg. Friends) zadebiutował w 1994 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością. Pomimo wielu zmian kulturowych i obyczajowych, które dokonały się od tamtego czasu, produkcja jest chętnie oglądana w serwisach streamingowych na całym świecie. W 2021 roku serial doczekał się specjalnego odcinka w bohaterami serii zatytułowanego Przyjaciele. Spotkania po latach (HBO Max), ale nikt jeszcze nie pokusił się jeszcze na stworzenie wersji serialu z historiami małoletnich bohaterów.

Z pewnością byłoby to trudne, także ze względu na to, że przyjaźnie szóstki ulubieńców nawiązały się w znacznie późniejszym czasie. Ale w fikcyjnym świecie seriali można nagiąć rzeczywistość, albo tak stworzyć scenariusz, aby pokazać osobne historie postaci. Ale tym powinni zająć się profesjonaliści lub… sztuczna inteligencja (sic!).

Jeden z fanów (@chandler_bingofficial) serialu Przyjaciele zamieścił na swoim koncie na Instagramie stworzone przez sztuczną inteligencję odmłodzone wizerunki Jennifer Aniston, Courteney Cox, Davida Schwimmera, Matthew Perry’ego, Lisy Kudrow i Matta LeBlanca. I choć każdy wie, że Monika w dzieciństwie była raczej pączuszkiem, ciekawie jest zobaczyć wyobrażenie tych bohaterów przez maszynę.

Dla przypomnienia, tak wyglądają prawdziwe postacie serialu:

Bohaterowie serialu „Przyjaciele” („Friends”)
Bohaterowie serialu „Przyjaciele” („Friends”) | fot. HBO Max

Chandler, Phoebe, Joey, Monica Ross i Rachel wyglądają na tych zdjęciach jak miniaturki prawdziwych postaci, ale należy pamiętać, że nie są to prawdziwe osoby!

Wszystkie 10 sezonów serialu „Przyjaciele” możesz oglądać w serwisie HBO Max:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: @chandler_bingofficial (Instagram)