Przygodowa gra akcji „Cypher 007” z Agentem 007 dostępna w Apple Arcade

Szpiegowska gra mobilna „Cypher 007” dostępna jest już do pobrania ze sklepu App Store w ramach usługi Apple Arcade.

Gra mobilna „Cypher 007” w Apple Arcade

Jedna z największych franczyz rozrywkowych na świecie, obejmująca świat Jamesa Bonda, otrzymuje obecnie kolejną grę mobilną. Cypher 007 to przygodowa gra akcji z widokiem z góry, inspirowana sześcioma dekadami sztuki szpiegowskiej, oferująca nowoczesne podejście do ukochanej serii. W Cyper 007 gracze wcielą się w Jamesa Bonda i ponownie przeżyją niektóre z jego najbardziej kultowych momentów. Nowa gra mobilna opracowana przez Tilting Point i Pixelbite zawiera wciągające poziomy wypełnione zadaniami, przeciwnikami i celami, których poziom trudności wzrasta wraz z postępami gracza.

Zobacz także: „Arsenał szpiega” to nieskomplikowane spojrzenie na złożone problemy

Sądząc po ogłoszeniu gry w App Storze, Cypher 007 zachęca graczy do eksploracji każdego poziomu i odnalezienia wielu tajemnic dodanych przez twórców. Tak naprawdę odkrywanie sekretów i zbieranie informacji wywiadowczych to jeden z najważniejszych aspektów gry, ponieważ gracze będą eksplorować dobrze znane środowiska z pomocą kultowych postaci z serii, w tym Q, M i Moneypenny.

Korzystając z pojazdów i gadżetów szpiegowskich, gracze mogą pokonać wiele przeszkód na wszystkich poziomach, a także stawić czoła wrogom. W trakcie gry gracze mogą odblokowywać i ulepszać legendarne gadżety, broń i sprzęt, aby budować swoje zasoby, a także unikalne elementy wyposażenia z serii.

Gra mobilna Cypher 007 jest już dostępna do pobrania w ramach subskrypcji Apple Arcade:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade | PhoneArena