Rusza trasa promocyjna Polsat Box, Plusa i Disney+ w 5 polskich miastach

Wejdź do świata hitów Disney+ w jednym z pięciu polskich miast podczas wspólnej trasy promocyjnej Polsat Box, Plusa i Disney+.

trasa promocyjna Polsat Box, Plusa i Disney+ w 5 polskich miastach

Współpraca Polsat Box i Plusa z Disney+ owocuje nie tylko atrakcyjnymi ofertami — cała trójka wyrusza we wspólną trasę z przystankami w pięciu miastach, gdzie udostępni nowoczesną, pełną atrakcji strefę związaną z superprodukcjami Disney+. Odwiedzający będą mogli przenieść się do świata ulubionych produkcji, które dotąd śledzili wyłącznie w serwisie: Avatar: Istota wody, The Kardashians i serialu The Mandalorian.

Jesienna trasa trzech marek startuje 15 września 2023 roku w Toruniu i odbywa się przy okazji promocji ofert Polsat Box i Plusa z dostępem do Disney+ w prezencie. 

Na promocyjnej trasie Polsat Box, Plusa i Disney+ znalazło się pięć miast: Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Łódź i Wrocław. Wyjątkowa strefa zagości na terenie często uczęszczanych miejskich centrów handlowych. W każdym z miast będzie dostępna przez dwa dni (piątek-sobota).

Widowiskowa strefa podzielona została na trzy obszary tematyczne, które odpowiadają motywom przewodnim wspomnianych produkcji, dzięki czemu odwiedzający mogą poczuć się jak bohaterowie największych hitów Disney+. Mogą „zanurzyć się” w oceanicznej krainie rodem z filmu Avatar: Istota wody, wejść do kuszącego świata piękna inspirowanego popularnym reality show The Kardashians czy poczuć klimat kultowych Gwiezdnych Wojen z serialu The Mandalorian. Atrakcje zostały przygotowane z myślą o młodszych i starszych widzach, tak by każdy, bez względu na wiek, mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo odwiedzający będą mogli odpocząć w strefie relaksu.

Morska kraina „Avatar: Istota wody”

„Avatar: Istota wody” film
Walt Disney Company

Okazja do wykonania zdjęć, a tym bardziej gifów, w podwodnej scenerii nie trafia się często. A to niejedyna atrakcja, która czeka na odwiedzających. W świecie Avatara będzie można zapleść warkoczyki, doczepić ledowe świecące pasemka, a także zrobić wodny tatuaż.

Świat piękna inspirowany „The Kardashians”

The Kardashians (4. sezon)
The Kardashians (4. sezon)

W kobiecym świecie The Kardashians nie mogło zabraknąć różu – w takiej kolorystyce został utrzymany wystrój przestrzeni. Na miejscu odwiedzający mogą liczyć na make-up w stylu sióstr Kardashian (z możliwością doklejenia kryształków), wodne tatuaże oraz zdjęcia z fotobudki, które można od razu udostępnić albo wydrukować i zabrać ze sobą. Czekają także lustra do mirror-selfie, znane z oficjalnego plakatu The Kardashians.

Świat Gwiezdnych Wojen z serialu „The Mandalorian”

3. sezon serialu „The Mandalorian”

Wyjątkowa aranżacja przestrzeni sprawia, że pawilon zaaranżowany w klimacie The Mandalorian to niezwykle efektowny instaspot. Wewnątrz można zapozować z animatronikiem Grogu, czy zrobić zdjęcie w hełmach inspirowanych serialem. Na ścianach wyeksponowano kolekcję niezwykłych plakatów stworzonych przez polskich artystów z okazji premiery trzeciego sezonu serialu. Podobnie jak w pozostałych strefach, dla odwiedzających przygotowano wodne tatuaże.

Klienci Plusa i Polsat Box z dostępem do Disney+ przez rok w prezencie

Wspólna trasa promuje wybrane oferty Plusa i Polsat Box z dostępem do Disney+ przez rok w prezencie. Z promocyjnego dostępu do serwisu, który oferuje tysiące godzin seriali, filmów i produkcji oryginalnych przez rok bez opłat mogą korzystać:

  • nowi klienci i osoby przedłużające umowę na abonament głosowy w Plusie,
  • osoby decydujące się na oferty telewizyjne Polsat Box, w tym także na najnowszą promocję „Telewizja Polsat Box nawet 12 miesięcy bez opłat na start”,
  • wszyscy, którzy wybiorą wyjątkową ofertę łączoną z telewizją Polsat Box i ultraszybkim światłowodem Plusa.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Grupa Polsat Plus | Disney+