„The Kardashians” — trzeci sezon od 25 maja w Disney+

Disney+ zapowiedziało trzeci sezon serialu „The Kardashians” – obejrzyj oficjalną zapowiedź nowych odcinków!

„The Kardashians” Disney+

Serwis streamingowy Disney+ udostępnił teaser trzeciego sezonu The Kardashians, ogłaszając, że najnowsza odsłona hitowego serialu oryginalnego będzie miała premierę 25 maja tylko w Disney+, a nowe odcinki pojawią się w każdy czwartek.

Zobacz też: Finałowy odcinek 2. sezonu „The Kardashians” już dostępny

Kamery powracają, a Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie ponownie zapraszają widzów do swojej codzienności, w której godzą macierzyństwo, współrodzicielstwo i budowanie własnych imperiów. Ich więź zostanie poddana próbie i pojawią się napięcia, ale jako rodzina przetrwają każdą burzę.

Ben Winston z Fulwell 73 jest producentem wykonawczym wraz z Emmą Conway i Elizabeth Jones, a Danielle King pełni funkcję showrunnera i producenta wykonawczego.

Rodzina, którą znacie i kochacie, wraca w zupełnie nowej serii, dając wam pełny wgląd w ich życie. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall i Kylie powracają przed kamery, by ujawnić prawdę kryjącą się za nagłówkami gazet. Od ogromnej presji związanej z prowadzeniem biznesu wartego miliardy dolarów po radosne chwile zabawy i odwożenia dzieci do szkoły – ten serial wprowadza widzów w świat porywająco szczerej historii o miłości i życiu w świetle reflektorów.

Obejrzyj zapowiedź 3. sezonu „The Kardashians”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska