Disney+ teraz za 6,99 zł/mies. przez 3 miesiące!

Do 20 września 2023 roku trwa atrakcyjne promocja na dostęp do Disney+ dla wszystkich nowych i powracających subskrybentów.

Promocja Disney+ na 3 miesiące za 6,99 zł/mies. (wrzesień 2023)

Nowi i powracający subskrybenci serwisu Disney+ mogą oglądać najnowsze filmy i seriale od The Walt Disney Company, w tym najnowszą serię z uniwersum Gwiezdnych wojen – serial Ahsoka, aktorską wersję Małej syrenki, wielokrotnie nagradzany serial The Bear i trzeci sezon wciągającego kryminału z gwiazdorską obsadą Zbrodnie po sąsiedzku.

W kolejnych dniach i tygodniach subskrybenci będą mogli obejrzeć również najnowszy sezon Grey’s Anatomy: Chirurdzy czy czwarty sezon The Kardashians. W kolejnych miesiącach w Disney+ pojawią się m.in. drugi sezon serialu Marvala Loki (6 października) czy serialowa ekranizacja popularnej serii Percy Jackson i bogowie olimpijscyMiędzy nami żywiołami pojawi się już 13 września.

Począwszy od 6 września do 20 września 2023 roku, nowi i powracający klienci w Polsce mogą subskrybować Disney+ za 6,99 złotych miesięcznie przez trzy miesiące. Oferta nie obejmuje bezpłatnego okresu próbnego. Zostanie naliczona opłata w wysokości 6,99 zł/miesięcznie przez 3 miesiące. Po 3 miesiącach subskrypcja Disney+ będzie automatycznie odnawiana co miesiąc w obowiązującej wówczas cenie detalicznej 37,99 zł do momentu anulowania. Anulowanie następuje na koniec okresu rozliczeniowego.

Aby rozpocząć subskrypcję, należy wejść na stronę disneyplus.com.

Oferta jest ważna do 20.09.2023 roku. Po 3 miesiącach następuje automatyczne odnowienie po obowiązującej miesięcznej cenie detalicznej 37,99 zł, jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana wcześniej. Tylko nowi i powracający subskrybenci bez aktywnej subskrypcji. Muszą mieć ukończone 18 lat. Obowiązują warunki. **Oszczędność w porównaniu z aktualną ceną subskrypcji miesięcznej wynoszącą 28,99 zł, cena ta wzrośnie do 37,99 zł.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+