Finałowy odcinek 3. sezonu „The Mandalorian” już dostępny w Disney+!

Trzecia odsłona przygód i galaktycznych podróży Dina Djarina, małego Grogu oraz pozostałych bohaterów serialu, powoli zmierza ku końcowi.

3. sezon serialu „The Mandalorian”

Na platformie Disney+ można już obejrzeć ostatni odcinek 3. sezonu serialu The Mandalorian. Tym samym subskrybenci mogą już zobaczyć jak rozwiązała się zaskakująca i trudna sytuacja, w której znaleźli się Din Djarin, Grogu oraz mandalorianie. Osoby, które jeszcze nie oglądały najnowszego sezonu, mogą zaplanować pełen wrażeń maraton, bo wszystkie rozdziały tej serii są dostępne na platformie. 

Odcinek zwieńczający najnowszą część The Mandalorian rozwiąże i pozamyka kluczowe wątki, ale także odpowie na wiele istotnych pytań. O tym, jakie będzie zakończenie trzeciego sezonu, już można się dowiedzieć, ponieważ ósmy odcinek czeka już na platformie Disney+. 

W serialu występują: Pedro Pascala jako Mandalorianina (Din Djarina), Katee Sackhoff jako Bo-Katan Kryze, Carla Weathersa jako Greef Karga, Amy Sedaris jako Peli Motto, Emily Swallow grającą Płatnerza i Giancarla Esposito jako Moff Gideona. Reżyserami ośmioodcinkowego 3. sezonu jest Rick Famuyiwa (odcinki 1, 7, 8); Rachel Morrison (odcinek 2); Lee Isaac Chung (odcinek 3); Carl Weathers (odcinek 4); Peter Ramsey (odcinek 5) oraz Bryce Dallas Howard (odcinek 6).

Jon Favreau jest głównym scenarzystą, a zarazem producentem wykonawczym wraz z Dave’em Filonim, Kathleen Kennedy, Colinem Wilsonem i Rickiem Famuyiwa. Karen Gilchrist i Carrie Beck sprawują funkcję współproducentek wykonawczych.

W oczekiwaniu na kolejne historie ze świata Gwiezdnych wojen w serialu Ahsoka, który będzie można zobaczyć już w sierpniu tego roku, widzowie mogą nadrobić pozycje, które w ostatnim roku zbierały szczególnie dobre recencje, jak najnowsza odsłona serii Prey czy wciągający The Bear oraz szpiegowski The Old Man. Fani ciętego humoru z kolei mogą mogą spędzić wieczory z Family Guy: Głowa rodziny czy Simpsonami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+