Nowe etui Inside Out od CASETiFY

CASETiFY odświeżyło kolekcję Inside Out o nowe etui, które eksponują wewnętrzną budowę iPhone’a 14.

Etui CASETiFY z kolekcji Inside Out pokazujące wnętrze iPhone'a 14
Etui CASETiFY z kolekcji Inside Out pokazujące wnętrze iPhone’a 14

Firma CASETiFY wprowadziła na rynek nową kolekcję etui i akcesoriów dla iPhone’a 14, które ujawniają wewnętrzną budowę najnowszego smartfona Apple’a. Nowe aktualizacje kolekcji Inside Out są tak trafnie nazwane, jak to tylko możliwe, opakowując każdy ze smartfonów Apple’a z serii iPhone 14 w charakterystyczną dla marki obudowę z projektami, które pokazują wewnętrzne obwody, MagSafe i inne elementy.

Sprawdź też: W Air Case 2 iPhone’a wygląda jak stylowy ponton

Najnowsza seria etui CASETiFY jest już dostępna, a projekty odchodzą od współpracy z istniejącymi popkulturowymi markami. Zamiast tego CASETiFY zagląda do wnętrza urządzeń. Nie, nie w zabawny, filozoficzny sposób. Ale zamiast tego otrzymujemy kilka aktualizacji kolekcji Inside Out, która przenosi wewnętrzny projekt telefonu na zewnątrz.

Jak zwykle w przypadku każdej nowej kolekcji CASETiFY, nowa linia Inside Out odnosi się do istniejących form marki. Tak więc, podczas gdy rzeczywiste projekty cieszą się popularnością w nowej serii wydań, rzeczywiste wersje etui już nie.

CASETiFY nie jest pierwszą marką, która oferuje takie stylizacje. Ludzie ze Spigen wydali już tę samą inspirację rentgenowską dla smartfona z serii iPhone 14. Oferują one nieco inną interpretację wewnątrz urządzenia i są ostatecznie bardziej przystępnymi cenowo obudowami. Więc to, za co płacisz na froncie CASETiFY, to więcej kompilacji premium i różnych formatów, a nie tylko szansa na pokazanie wewnętrznych elementów swojego telefonu.

Oprócz charakterystycznych dla firmy etui na iPhone’a 14, kolekcja zawiera również kilka niezbędnych akcesoriów MagSafe. Jest najnowsza wersja PowerThru Power Bank, która w tym przypadku ma również projekt inspirowany komponentami wewnętrznymi.

Akcesoria MagSafe z kolekcji CASETiFY Inside Out

Jeden z bardziej zabawnych projektów wnosi tę samą filozofię Inside Out dla portfela MagSafe. Projekt po prostu pokazuje cewkę magnetyczną wewnątrz akcesorium.

Dodatki do kolekcji CASETiFY Inside Out są już dostępne w sprzedaży. Akcesoria do iPhone’a 14 dołączają do niektórych istniejących wersji dla iPada i MacBooka, a także niektórych iPhone’ów poprzedniej generacji. Ceny zaczynają się od 42 USD we wszystkich wersjach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CASETiFY | 9TO5Toys