Cały 1. sezon „Peaky Blinders” za darmo w VOD.pl

Pierwsza w Polsce całkowicie darmowa platforma streamingowa z serialami, filmami i programami rozrywkowymi – VOD.pl – udostępnia widzom pierwszy sezon „Peaky Blinders”.

Cały pierwszy sezon „Peaky Blinders” za darmo w VOD.pl

Serialowa biblioteka serwisu właśnie powiększyła się o kolejny hit – Peaky Blinders, który zdążył już podbić serca fanów i zyskać przychylność krytyków na całym świecie. Cały pierwszy sezon serialu można oglądać bez opłat już od 3 sierpnia 2023 roku w serwisie VOD.pl. Kolejne będą pojawiać się na platformie co tydzień w piątek. Peaky Blinders to niewątpliwie jeden z tych tytułów, o których słyszał każdy — serial zdobył już popularność na całym świecie i zachwycił środowisko krytyków.

Sprawdź też: Bezpłatna platforma VOD.PL w portfolio Warner Bros. Discovery

Small Heath, Birmingham w 1919 r. Miasto należy do Thomasa Shelby (Cillian Murphy, Opneheimer, Incepcja) I jego rodziny, którzy dowodzą najbardziej wpływowym i budzącym największy postrach gangiem Peaky Blinders. Nazwanym tak ze względu na znak rozpoznawczy – żyletkę wszytą w kaszkiety noszone przez ich członków. Jej przedstawiciele wzbogacają się na nielegalnych zakładach, ochronach oraz czarnym rynku.

Jednak ambicje Tommy’ego sięgają dużo dalej niż bieganie po ulicach. Kiedy z fabryki militarnej znika skrzynia z bronią, widzi w tym swoją szansę awansu w świecie przestępczym. Jak się szybko okazuje nie tylko on… Śladem cennego ładunku ruszają także dwa inne, rywalizujące ze sobą, gangi – komunistyczni rewolucjoniści oraz Fenanie z IRA, którzy spotykają się na ulicach Small Heats. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta, strach zaczyna królować na ulicach. W tej sytuacji Winston Churchill wysyła do Birmingham bezwzględnego szefa policji z Belfastu, aby zaprowadził porządek w coraz bardziej bezprawnym mieście i odzyskał broń. Jak obecność wrogów wpłynie na plany Tommy’ego Shelby?

Peaky Blinders to kolejna po Błędzie w sztuce, Victorze Lessardzie, Upadku i Mostem nad Sundem zagraniczna serialowa nowość, która czeka na użytkowników serwisu VOD.pl. I nie ostatnia, bo już wkrótce na platformie zadebiutuje Millennium. W ostatnich tygodniach biblioteka serwisu tytułów telewizyjnych powiększyła się o kolejne tytuły: Układ warszawski, Receptura, Pułapka, Pod powierzchnią, Szóstka, Kod genetyczny czy Królestwo kobiet.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVN