Wesołe etui CASETiFY z przypinkami

Firma CASETiFY wprowadza przypinki do specjalnego etui Push-In, aby obudowy iPhone’ów były bardziej zabawne.

Etui CASETiFY z kolorowymi przypinkami
Etui CASETiFY z kolorowymi przypinkami

Ponieważ smartfony są prawie przedłużeniem naszego ciała, i nosimy je prawie wszędzie, wiele osób używa ich również do wyrażania swojej osobowości. Istnieje wiele rodzajów etui i akcesoriów, których możesz teraz użyć, aby wykrzyczeć swój fandom lub swoje ulubione rzeczy, ale prawdopodobnie musisz to ciągle zmieniać, jeśli chcesz pochwalić się różnymi aspektami swojej osobowości lub po prostu chcesz coć zmienić. Jeśli jesteś fanem akcesoriów Crocs Jibbitz, pokochasz nowe etui od CASETiFY.

Zobacz tez: Etui MaXhosa kosztują niemało, mam nadzieję że koraliki nie odpadają…

Etui Push-In firmy CASETiFY wykorzystują miękki w dotyku silikon, który jest w stanie chronić smartfon przed upadkiem, wstrząsami, wibracjami itp. Posiada certyfikat MIL-STD-810G, który w rzeczywistości jest wojskowym standardem dla produktów, które mogą chronić Twój przedmiot przed różnymi presjami środowiskowymi.

Ma również wysunięte ramki, aby chronić ekran. Więc jeśli szukasz czegoś, co jest wygodne w trzymaniu, jest lekkie, ale może być wystarczająco wytrzymałe, aby chronić twój telefon, jest to dobra opcja. Ale prawdopodobnie nie to może głównym powodem wyboru tego akcesorium.

Etui ma około 13-14 kropkowanych dziurek, w które możesz włożyć różne zawieszki pasujące do Twojej osobowości lub nastroju na dany tydzień. Do wyboru jest kilka uroczych zawieszek, takich jak buźki, misie, tęcze i kwiaty, a także bardziej szczegółowe rzeczy, takie jak tosty z masłem, kowbojskie buty, serca w szachownicę, yin-yang z sercami, uśmiechnięte słoneczka i kwiatuszki itp.

Te zawieszki lub przypinki zostały stworzone przez różnych „artystów, projektantów i wizjonerów”, któ®zy współpracowali z CASETiFY przy tworzeniu tego etui.

Dostępne są cztery podstawowe kolory etui Push-In: czarny, różowy, lawendowy i kremowy.

Etui CASETiFY z kolorowymi przypinkami

Kolory są dyskretne, ponieważ to przypinki są tym, co ma zdobić etui i wnieść trochę radości i koloru do obudowy telefonu. Dostępna jest również limitowana wersja Barbie, która jest czarna, ale ma fabrycznie zamontowane różowe przypinki, w samą porę, by barbiemania ponownie uderzyła nas po nadchodzącym filmie.

Na razie etui jest dostępne tylko na iPhone’y, ale mam nadzieję, że wkrótce inne marki również będą mogły dołączyć do tej szalonej zabawy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CASETiFY | Yanko Design