W Air Case 2 iPhone’a wygląda jak stylowy ponton

Etui ochronne Air Case 2 to wypełnione powietrzem połączenie stylu i bezpieczeństwa dla iPhone’a.

Etui ochronne Air Case 2
Etui ochronne Air Case 2

Z każdą nową wersją iPhone’a jest mnóstwo nowych modeli etui — niektóre od nowych firm i wiele od wiodących w branży marek, co sprawia, że ​​wybór opcji jest zawsze bardzo trudny. Niezliczeni konkurenci walczący o uwagę sprawiają, że twórcom akcesoriów trudno jest wyróżnić się z tłumu. Pośród morza przyziemnych ofert, jeden koncept z Running Guy Studio Design Studio w Londynie w Wielkiej Brytanii błyszczy swoim niepowtarzalnym stylem.

Zobacz też: Etui UPRO Ostand dostarcza dodatkowe zastosowanie MagSafe

The Running Guy, eksperymentalne studio projektowe i modowe, jako pierwsze wprowadziło powiew świeżości na rynek etui do iPhone’a dzięki etui Air Case. Było to innowacyjne etui, które odbiegało od tradycyjnych materiałów, takich jak skóra, plastik, tkanina lub guma, aby zapewnić odświeżającą alternatywę, która przykuwała ciekawskie spojrzenia.

Po tym, jak Air Case zrobił furorę wśród projektantów i fanów, studio powraca z kolejną iteracją: Air Case 2.

To, co wyróżnia Air Case 2, to jego rozdęty teksturowany wzór, który pewnie pięknie uzupełni nadchodzącego iPhone’a 15 firmy Apple. To etui nie jest tylko modą, ale zapewnia wszechstronną ochronę cennego urządzenia.

Obudowa Air Case 2, opracowana przez utalentowanego projektanta produktu Philippa Pisarevskiego, została zaprojektowana tak, aby pochłaniać uderzenia z dowolnej strony. Jego nabrzmiałe poduszki działają jak tarcza, zapobiegając przeniesienie energii upadku na smartfona. Ponadto etui dobrze przylega do iPhone’a, a jego wystające kontury zapewniają pewny chwyt.

Ale nie o to chodzi w Air Case 2. Ciekawym elementem przyciągającym wzrok jest tutaj mnóstwo dostępnych opcji kolorystycznych. Dzięki zastosowaniu tego genialnego projektu i opcji kolorystycznych Air Case 2 wygląda inaczej – dla jednych atrakcyjnie, dla innych dziwacznie – ale ma też jak najbardziej chronić drogi smartfon.

Air Case 2 wyróżnia się stylem i ochroną, ale ma pewne ograniczenia. Ze względu na swoją specyficzną konstrukcję nie jest kompatybilny z akcesoriami MagSafe. Może to być wadą dla użytkowników, którzy polegają na wygodzie i funkcjonalności oferowanej przez technologię MagSafe. Jednak dla tych, dla których priorytetem jest doskonała ochrona i charakterystyczna estetyka, Air Case 2 stanowi kuszącą opcję.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Running Guy | Yanko Design