History Play i Crime+Investigation Play w Prime Video

W usłudze streamingowej Amazon Prime Video można teraz dokupić dostęp do programów z popularnych kanałów HISTORY i Crime+Investigation.

History Play i Crime+Investigation Play w Amazon Prime Video

Jeśli posiadasz wykupiony dostęp do usługi Amazon Prime Video, to za dodatkową opłatą możesz teraz oglądać popularne programy z kanałów HISTORY i Crime+Investigation w ramach usługi Prime Video Channels. Amazon oferuje bezpłatny 14-dniowy okres próbny na dostęp do obu kanałów, a po upływie tego czasu można zrezygnować lub płacić 7,99 zł miesięcznie za każdy z nich.

Zobacz też: W sklepie Prime Video można teraz wypożyczyć filmy za 2,99 zł

Dostęp do treści na żądanie w tych pakietach można wykupić w zakładce Sklep ➔ Kanały, wybierając odpowiednio pakiet HISTORY Play lub Crime+Investigation Play.

W ramach dostępu History Play można obejrzeć filmy i seriale dokumentalne, takie jak Starożytni kosmici, Morgan Freeman: wielkie ucieczki, Wojny magazynowe, Klątwa Wyspy Dębów, Ranczo kosmitów, Niewyjaśnione tajemnice świata i wiele innych, które można nadawane są lub były na kanałach History Channel.

W bibliotece Crime+Investigation Play znajdziesz programy z cyklu true crime: Spowiedź seryjnego mordercy, Mordercze związki, Obcy w moim domu, Zbrodnia na prowincji, 48 godzin, Niepodważalne dowody zbrodni i inne, które kojarzą widzowie tego kanału telewizyjnego.

Cennik History Play i Crime+Investigation Play w ramach Amazon Prime Video Channels
Cennik History Play i Crime+Investigation Play w ramach Amazon Prime Video Channels

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Prime Video