„Millionaire Trivia: TV Game+” trafia do Apple Arcade

Nowa gra mobilna „Millionaire Trivia: TV Game+” oparta na popularnym teleturnieju Milionerzy dostępna jest w ramach usługi Apple Arcade.

Millionaire Trivia: TV Game+

Apple ogłosiło dodanie kolejnego tytułu – tym razem wersję Plus quizu Who Wants To Be a Millionaire? Millionaire Trivia. Gra zajmuje około 277 MB i nie zawiera reklam ani zakupów w aplikacji. Dostępna jest w języku angielskim, niemieckim i hindi. Gra utrzymana jest w stylu klasycznego telewizyjnego teleturnieju Milionerzy i musisz odpowiedzieć łącznie na 15 pytań w tej grze, aby „wygrać milion” i wspiąć się na podium konkursu ​wiedzowego.

Zobacz też: Z jakich krajów wyjeżdżają najbogatsi?

Ponadto w grze można używać dobrze znanych kół ratunkowych, takich jak 50:50 i pytanie do publiczności, a także odblokować nowe miasta i ekspertów specyficznych dla miasta. W Millionaire Trivia: TV Game+ można również grać przeciwko znajomym i rodzinie, a nawet bez stresu w trybie offline.

Wiele wskazówek może być trochę irytujących; na przykład, dopóki nie dojdziesz do menu głównego, najpierw przechodzisz przez coś w rodzaju samouczka. To mogłoby zostać usunięte. Menu jest nieco przeładowane, ale jeśli lubisz quizy i subskrybujesz Apple Arcade, możesz rzucić okiem na ten tytuł.

Apple Arcade kosztuje 24,99 zł miesięcznie (lub w ramach planów Apple One), a członkowie rodziny mogą dzielić subskrypcję. Biblioteka serwisu liczy ponad 100 gier, a nowe treści są regularnie dodawane.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade