Zwiastun 3. sezonu „Wiedźmina” z portalami, walkami i mnóstwem krwi

Ostatni sezon „Wiedźmina” z Henrym Cavillem trafi do serwisu Netflix jeszcze w tym miesiącu, a już teraz obejrzyj najnowszy zwiastun 1. części 3. sezonu.

„Wiedźmin” (The Witcher) 3. sezon serialu w serwisie Netflix (2023)

Wbrew nazwie Summer Game Fest to nie tylko gry — z tej okazji ujawniono zupełnie nowy zwiastun trzeciego sezonu Wiedźmina (The Witcher). Klip pokazuje prawie wszystko, z czego znana jest ta epicka seria: krwawe bitwy, przerażające potwory, ognistą magię i Geralta, który wygląda bardzo niezręcznie podczas spotkania towarzyskiego. I oczywiście poświęca sporo czasu na mówieniu o tym, jaki jest neutralny.

Sezon 3. serialu Wiedźmin pojawi się z pierwszą częścią w serwisie Netflix 29 czerwca 2023 roku. Podobnie jak wcześniej Stranger Things, najnowszy sezon serialu fantasy zostanie podzielony na dwie części – druga pojawi się od 27 lipca 2023 roku.

Netflix stale rozszerza swoje uniwersum Wiedźmina od debiutu pierwszego sezonu w 2019 roku. Mieliśmy drugi sezon, film animowany, prequel na żywo z udziałem Michelle Yeoh, a teraz trzeci sezon tak obszerny, że jest podzielony na dwie części.

I chociaż główny bohater, w którego wcielił sie Henry Cavill zostanie zastąpiona przez Liama Hemswortha począwszy od 4. sezonu, nie wydaje się, aby franczyza zwolniła ani trochę – został już zapowiedziany 5. sezon!

Tymczasem polskie gry Wiedźmin ugruntowały swoje miejsce i są już uznane od dawna za bestsellery.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: