„Laya’s Horizon” od Snowmana pojawi się w Netflix Games

Twórcy „Alto’s Odyssey” zapowiedzieli zupełnie nowy tytuł „Laya’s Horizon”, który pojawi się w ramach usługi Netflix Gry.

„Laya's Horizon” od Snowman dla Netflix Games (Netflix Gry)
„Laya’s Horizon” od Snowman dla Netflix Games (Netflix Gry)

Obecnie, żeby grać w domu, nie potrzebujesz konsoli, komputera ani nawet najlepszych telefonów z Androidem lub iOS-em, ponieważ usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, dołączyły do walki, obniżając wymagania sprzętowe w domu bez uszczerbku dla wrażeń z gry. Tego typu gry z jednymi z najlepszych gameplayów pochodzą ze studia o nazwie Snowman — odpowiedzialnego w szczególności za Alto’s Odyssey i Alto’s Adventure. Nowy zwiastun od dewelopera ponownie wzbudza podekscytowanie, tym razem dotyczące nowej wersji dla usługi Netflix Gry. To kolejna po Lucky Luna tytuł dla Netfliksa, przygotowany przez Snowmana.

Alto’s Odyssey i Alto’s Adventure były od razu hitami, gdy pojawiły się na scenie gier mobilnych, dzięki zastosowaniu żywych kolorów, świetnej fizyki i płynnemu sterowaniu, co z definicji zapewnia raczej chłodne wrażenia z gry. Wydaje się, że Snowman wnosi podobny styl w swojej nadchodzącej grze, Laya’s Horizon. Studio opublikowało krótką zapowiedź, który ujawnia wiele, ale nie na tyle, aby zrozumieć rozgrywkę.

Wideo wyraźnie zachowuje styl artystyczny studia, który pokochaliśmy w serii Alto, pełen wiatraków, klifów i balonów na ogrzane powietrze. Film kończy się pokazaniem postaci w pelerynie przypominającej wingsuit, stojącej na krawędzi konstrukcji. Snowman nie mówi, co zaoferuje rozgrywka, ale film na YouTubie zawiera krótki opis stwierdzający, że „Całkowicie nowy świat jest tuż za horyzontem”, co wydaje się sugerować, że gra będzie miała coś wspólnego z lataniem.

Chociaż jesteśmy podekscytowani możliwością wypróbowania Laya’s Horizon, gdy zostanie uruchomiona, istnieje jedna potencjalna wada skojarzenia nowego tytułu z Netflix Gry. Będziesz potrzebować aktywnej subskrypcji w usłudze przesyłania strumieniowego, aby w nią zagrać.

Nie podano jeszcze daty premiery Laya’s Horizon, więc nie jesteśmy pewni, kiedy możemy się spodziewać premiery; wiemy tylko, że nadchodzi. Miejmy nadzieję, że Netflix Gry lub Snowman wkrótce będą miały więcej do podzielenia się z fanami, ponieważ świeży zwiastun z pewnością wzbudził nasze zainteresowanie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Android Police | Snowman | Netflix