„Lucky Luna” od twórców „Alto’s Adventure” w Netflix Games

Studio Snowman uruchamia platformówkę „Lucky Luna” na urządzenia mobilne w ramach Netflix Games.

„Lucky Luna” od Snowman w ramach Netflix Games

Kontynuując szereg hitów, takich jak Alto’s Adventure, Alto’s Odyssey, Where Cards Fall, Skate City i nie tylko, wielokrotnie nagradzane studio niezalezne Snowman zamierza wprowadzić swoją następną, zupełnie nową grę zatytułowaną Lucky Luna. Pozycja będzie dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Androida tego lata za pośrednictwem Netflix Games. Wiemy na pewno, że Lucky Luna to pionowa platformówka z niespodzianką… bez przycisku skoku!

„Wygnana na tajemniczej wyspie w obcym kraju, Luna budzi się oszołomiona i samotna… W oddali na horyzoncie dominuje zestaw strzelistych ruin, zachęcając ją do podróży przed siebie. Dołącz do Luny w magicznej podróży w głąb ukrytych świątyń i tajnych lochów. Zanurkuj tak głęboko, jak odważysz się odkryć tajemnice jej przeszłości, pokonując nieskończone szlaki.”

Ponieważ w grze nie ma funkcji skoku, na każdym poziomie doświadczasz „nowej mechaniki dzięki jej cechom środowiskowym”, które pomogą ci poprowadzić Lunę przed siebie.

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale Snowman wypuści grę Lucky Luna tego lata. Będzie bezpłatna dla subskrybentów serwisu Netflix za pośrednictwem usługi gier Netflix Games strumieniowego giganta.

Przyjrzyj się bliżej tej zabawnej platformówce, oglądając oficjalny zwiastun:

A jeśli nie sprawdziłeś serii Alto’s Adventure od studia Snowman to sprawdź zremasterowaną i rozszerzoną wersję w Apple Arcade.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5Mac | Netflix Gry