Netflix tworzy prawdziwą rywalizację „Squid Game: The Challenge”

Nowy program Netflixa „Squid Game: The Challenge”, oparty na serialu „Squid Game”, będzie przeznaczony dla prawdziwych zawodników!

Squid Game: The Challenge

Serwis Netflix planuje nie tylko kontynuowanie sukcesu Squid Game w drugim sezonie serialu. Variety zauważa, że ​​gigant streamingowy tworzy reality show Squid Game: The Challenge, oparte na koreańskiej serii. W dziesięcioodcinkowej produkcja zmierzy się ze sobą 456 osób w grach zarówno „inspirowanych” serialem, jak i nowymi wydarzeniami. Na szczęście nikt tu nie umrze, ale nadal będzie wiele powodów, aby uczestnicy wytrwali do końca — zwycięzca otrzymuje ogromną nagrodę w wysokości 4,56 miliona dolarów.

Firma prowadzi castingi dla anglojęzycznych uczestników na całym świecie. A realizacja programu będzie prowadzona w Wielkiej Brytanii. Chociaż Netflix nie zapowiedział, kiedy Squid Game: The Challenge będzie miał swoją premierę, na amerykańskiej stronie castingowej czytamy, że ​​kandydaci mogą być zmuszeni do poświęcenia nawet czterech tygodni z życia na tej projekt. Start filmowania zaplanowano na początek 2023 roku.

Spinoff reality TV nie jest specjalnie szokujący. Squid Game pozostaje najpopularniejszym serialem Netflix wszechczasów i zdobył nagrody Złotego Globu oraz SAG.

Firma ma nadzieję na odwrócenia złej passy – odnotowała pierwszą utratę abonentów od dekady w zeszłym kwartale w wyniku zaciekłej rywalizacji, ograniczonego potencjału wzrostu i współdzielenia kont.

Squid Game: The Challenge (castingi na całym świecie)
Squid Game: The Challenge (castingi na całym świecie)

Konkurs Squid Game: The Challenge może pomóc Netflixowi zdobyć subskrybentów poza tymi, którzy chcą oglądać drugi sezon popularnego serialu.

Zobacz oficjalną zapowiedź „Squid Game: The Challenge”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix