We wtorek 21 czerwca uprawiaj jogę z Apple Watchem!

Firma Apple planuje nowe wyzwanie aktywności Apple Watch Activity Challenge na Międzynarodowy Dzień Jogi, który w tym roku przypada na 21 czerwca 2022 roku.

Międzynarodowy Dzień Jogi 2022 - Apple Watch Activity Challenge 2022

W tym roku Międzynarodowy Dzień Jogi ma się odbyć we wtorek 21 czerwca, a Apple świętuje go z nowym wyzwaniem aktywności, które pozwoli użytkownikom Apple Watchów zdobyć nową odznakę jogi i zestaw animowanych naklejek. Aby zdobyć odznakę i naklejki inspirowane Międzynarodowym Dniem Jogi, we wtorek 21 czerwca 2022 roku zrób co najmniej 20-minutowy trening jogi. Rejestruj swój czas w dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Przeczytaj także: Najpopularniejsze aplikacje mobilne do jogi i medytacji (2020)

Nagroda za ukończenie wyzwania wygląda podobnie do nagrody przyznanej za poprzednie wyzwania Dnia Jogi i istnieje kilka opcji naklejek do różnych pozycji jogi.

Apple organizuje wyzwania aktywności na różne święta i wydarzenia przez cały rok, a od 2019 roku zaczęło oferować nagrody z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi.

Każdy trening jogi spełni to wymaganie, o ile wybierzesz typ treningu jogi z aplikacji Trening na Apple Watchu lub użyjesz aplikacji, która dodaje treningi jogi do aplikacji Zdrowie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple