Kolejne Apple Watch Activity Challenge już 21 czerwca 2020 r.

Właściciele zegarków Apple Watch będą mogli wziąć udział w kolejnym wyzwaniu Activity Challenge z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi, które odbędzie się 21 czerwca 2020 roku.

Apple Watch Activity Challenge – Miedzynarodowy Dzień Jogi (21 czerwca 2020 r.)

Zaledwie kilka dni po zakończeniu wyzwania aktywności dla użytkowników Apple Watcha z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska 5 czerwca 2020 roku, Apple zaplanowało następne Activity Challenge na Międzynarodowy Dzień Jogi, które przypada na 21 czerwca 2020 roku (tego dnia obchodzimy także Dzień Ojca). To wyzwanie będzie wymagało wykonanie 20 minut ćwiczeń jogi z założonym przez użytkowników na nadgarstku Apple Watchem.

Wyzwanie aktywności Apple Watch na Międzynarodowy Dzień Jogi to kolejne wyzwanie możliwe do realizacji bez wychodzenia z domu. Apple zachęca użytkowników, aby w niedzielę 21 czerwca 2020 roku wykonali 20-minutowy treningu jogi, aby ukończyć wyzwanie. Można ukończyć trening za pomocą aplikacji Treningi na Apple Watchu lub dowolnej innej aplikacji, która dodaje treningi do aplikacji Zdrowie.

Treningi Apple Watch - ikona Joga

Świętuj Międzynarodowy Dzień Jogi i zdobądź tę nagrodę 21 czerwca, wykonując trening jogi przez co najmniej 20 minut.

Zarejestruj czas treningu w dowolnej aplikacji, która dodaje treningi do Zdrowia. Wyzwania związane z aktywnością pozwalają użytkownikom Apple Watcha zbierać wirtualne trofea dostępne na karcie Osiągnięcia w aplikacji Aktywność na iPhonie. Istnieją również specjalne naklejki, których można używać z Wiadomościami i na FaceTime.

#YogaDay2020

Wybierz opcję Joga w rodzajach treningów na zegarku Apple Watch, aby śledzić wszystkie rodzaje sesji – od jogi regenerującej aż do bardziej dynamicznych odmian tego sportu.

Pierścienie aktywności w zegarku Apple Watch

Użytkownicy Apple Watcha zostaną wcześniej powiadomieni o nadchodzącym wyzwaniu na swoich urządzeniach. Sprawdź naklejki, które możesz odblokować poniżej

Czy planujesz obchodzić Międzynarodowy Dzień Jogi ćwicząc jogę z Apple Watchem?Daj nam znać w komentarzach.

Aktualizacja 21 czerwca 2020. Ja już swoją odznakę zdobyłem, wygląda tak:

Wyzwanie: Dzień Jogi 2020 – odznaka na Apple Watchu

źródło: Apple | 9TO5Mac