Jak oglądać na żywo premierę Samsunga Galaxy S9?

Globalna premiera nowego smartfona Galaxy S9 jest tuż za rogiem – zobacz gdzie i jak oglądać online konferencję Samsunga Galaxy Unpacked 2018 w niedzielę 25 lutego o 18:00 – (na smartfonie, komputerze lub telewizorze)?

Konferencja Samsung Galaxy S9 Unpacked 2018 (25 lutego 2018 godz. 18.00) - licznik

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podczas jednego z największych wydarzeń targów MWC w Barcelonie, zostanie oficjalnie zaprezentowany kolejny flagowy telefon Samsunga Galaxy S9 oraz S9+.

Wydarzenie Samsung Galaxy Unpacked 2018 zostało zapowiedziane na niedzielę 25 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego (czyli 17:00 czasu GMT, 12:00 czasu EST. 9:00 czasu PST, 4:00 rano AEDT), a cała konferencja będzie streamowana na żywo w internecie.

Poniżej możesz znaleźć informację jak i gdzie można oglądać ten jeden z najważniejszych mobilnych eventów na dowolnym urządzeniu mobilnym lub komputerze. Impreza odbędzie się w Barcelonie (Hiszpania), ale będziesz mógł oglądać ją gdziekolwiek jesteś na świecie, korzystając z poniższych metod.

Zobacz także: Wyciekło wideo z dzisiejszej premiery Samsunga Galaxy S9

Galaxy Unpacked 2018

  • Na oficjalnej stronie internetowej Samsunga: wejdź na oficjalną stronę Samsunga www.samsung.com/unpacked w momencie premiery, żeby włączyć transmisję na żywo – już teraz możesz tam zostawić swoje dane, żeby otrzymać informacje na e-maila, gdy tylko telefony zostaną zaprezentowane.
  • Można także wejść na stronę Sasmung Mobile Press – gdzie ogromny liczni odlicza godziny, minuty i sekundy do konferencji (w momencie pisania tego tekstu pozostało już tylko ok. 8,5 godziny).
  • Na profilu Samsunga na Facebooku za pośrednictwem transmisji Facebook Live.
  • Kanał Samsunga na YouTube’ie – jeśli wolisz oglądać transmisję na kanale Samsung Mobile YouTube’ie – możesz odtworzyć zamieszczony tam streaming wideo na telewizorze, smartfonie tablecie lub komputerze. Wideo osadzimy w tym artykule, gdy tylko pojawi się na oficjalnym kanale i będziesz mógł oglądać je także tutaj w przeglądarce internetowej na dowolnym urządzeniu.

Oglądanie w serwisie YouTube oferuje także kilka korzyści w stosunku do oficjalnej strony internetowej, ponieważ możesz skorzystać z funkcji Smart TV, Apple TV, Chromecasta lub nawet wybrać konsole do gier (np. na PS4).

  • Aplikacja mobilna Samsung Unpacked 2018 – Samsung stworzył własną aplikację wydarzenia Unpacked 2018, która po pobraniu na telefon lub tablet pozwoli na oglądanie go bezpośrednio na telefonie.
Oficjalna aplikacja mobilna Samsung Galaxy UNPACKED 2018
Oficjalna aplikacja mobilna Samsung Galaxy UNPACKED 2018 (screen)

Możesz pobrać już teraz aplikację na Androida lub iOS-a, korzystając z poniższych linków. W momencie premiery dowiemy się, czy aplikacja będzie oferowała dodatkowe funkcje, oprócz oglądania na żywo i rejestracji.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Samsung