Drugi sezon serialu „Timeless” 11 marca na NBC

Premiera 2. sezonu serialu „Timeless” odbędzie się już w niedzielę 11 marca 2018 roku na kanale NBC, stacja opublikowała także oficjalny zwiastun.

2. sezon serialu „Timeless” w NBC (11 marca 2018)

Pierwszy sezon przygodowego serialu „Timeless” cieszył się ogromną popularnością wśród widzów, także w Polsce, dzięki obecności odcinków w serwisie Netflix.

Drugi sezon długo stał pod znakiem zapytania, ale w końcu ale ekscytująca seria podróży do przeszłości rozpocznie się dokładnie tam, gdzie skończył się pierwszy sezon. W kontynuacji przygód niezwyciężonej drużyny, w skład której wchodzą: naukowiec Rufus (Malcolm Barrett), żołnierz Wyatt (Matt Lanter) oraz profesor historii Lucy (Abigail Spencer), będą nadal próbować zapobiec zniszczeniu naszego świata.

W nowym sezonie znajdą mało prawdopodobnego sprzymierzeńca, aby zrujnować Rittenhouse, śmiertelną organizację, która planuje zmienić historię i zmienić rzeczywistość – mimo, że rodzina Lucy od wieków jest częścią Rittenhouse. Wciąż starając się nie wpływać na przeszłość, odwiedzą 1692, 1917, 1941, 1981 rok i będą świadkami wielu przełomowych wydarzeń, które miały wpływ na teraźniejszość.

W drugiej serii spotkamy takie postaci historyczne jak Marię Skłodowską-Curie, Hedy’ego Lamarra, Williama Randolpha Hearsta i wielu innych wpływowych postaci z historii.

W obsadzie znaleźli się także: Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjić, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey i Claudia Doumit. Shawn Ryan i Eric Kripke są twórcami, scenarzystami i producentami wykonawczymi „Timeless”.  Tom Smuts i Arika Lisanne Mittman są ich współprownikami i producentami wykonawczymi. Don Kurt, Greg Beeman, John Davis, John Fox i Marney Hochman są także producentami wykonawczymi. Timeless to produkcja Sony Pictures Television, Davis Entertainment, MiddKid Productions i Kripke Enterprises.

Pierwszy sezon możesz obejrzeć w serwisie Netflix:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: NBC via ComingSoon.net