Samsung zaprezentuje Galaxy S9 już 25 lutego

Firma Samsung wysłała zaproszenie na wydarzenie UNPACKED 2018, podczas którego zaprezentuje swojego flagowego smartfona Galaxy S9 z idealnym aparatem i nie tylko.

Samsung Galaxy S9 - UNPACKED 2018

Samsung rozpoczął wysyłanie zaproszeń na tegoroczną imprezę Unpacked, podczas której pokaże flagowego smartfona Galaxy S9. Cała impreza będzie streamowana online na YouTube’ie i stronie internetowej firmy w niedzielę 25 lutego 2018 r. Data?

Nadchodzący flagowy telefon zadebiutuje na Mobile World Congress (MWC 2018) w Barcelonie. Samsung zamieścił zapowiedź urządzenia i wydarzenia na Twitterze dając pierwsze wskazówki na temat wyrafinowanej kamery S9. Podczas gdy firma nie zdradziła nic więcej na temat Galaxy S9, jedną z rozpowszechnionych funkcji telefonu jest kamera o zmiennej aperturze.

Według plotek smartfon będzie posiadał 12-megapikselowy aparat i będzie mógł przełączać się między f/1,5 a f/2,4. Jak pewnie wiesz, f-stop odnosi się do otworu, który wpuszcza światło do kamery. Im większa liczba, tym mniejszy otwór i mniejsza ilość światła, które może wejść. Zdolność wpuszczenia większej ilości światła może poprawić wydajność aparatu telefonu przy słabym oświetleniu i robić lepsze zdjęcia.

Oczywiście nadal nie wiemy, czy to jest cecha, którą bezie miał nowy Samsung Galaxy S9 – będziemy musieli poczekać tylko miesiąc, żeby dowiedzieć się więcej.

źródło: Samsung