Wyciekło wideo z dzisiejszej premiery Samsunga Galaxy S9

[Ups] W sieci pojawiło się oficjalne wideo promujące niezaprezentowanych jeszcze nowych modeli flagowych smartfonów Samsung Galaxy S9 – dzisiaj o 18.00 oficjalna premiera!

Samsung Galaxy S9 i S9 Plus - The Phone. Reimagined.

Galaxy S9 to dzisiaj temat numer jeden i wszyscy czekają na oficjalną premierę nowych smartfonów Samsunga. Podczas dzisiejszej konferencji Samsung Unpacked 2018, która będzie transmitowana na żywo o 18.00 czasu polskiego dowiemy się więcej na temat funkcji nowych modeli.

Choć informacje na temat telefonu wyciekły już wiele razy, do końca nie mamy pewności co do wszystkich szczegółów. Teraz Sasmung sam ujawnił sporo szczegółów wgrywając oficjalny film do sieci, zanim zdążyliśmy obejrzeć firma już usunęła materiał z kanału.  Oczywiście w sieci nic nie ginie i od razu wideo pojawiło się na YouTube’ie sprawnie skopiowane przez kanał Slashleaks.

Sprawdź, jak i gdzie oglądać na żywo konferencję Samsung Galaxy UNPACKED 2018, podczas której oficjalnie zaprezentowane zostaną nowe modele Galaxy S9 i S9+.

W 3-minutowym materiale skupiono się głównie na wydajności Galaxy S9, na ulepszone doświadczenia DeX, Knox 3.1 i różnych funkcjach uwierzytelniania. Teraz, kiedy wszystkie tajemnice zostały ujawnione, wiemy czego można się spodziewać.

„The Phone. Reimagined.” to hasło promujące nowego Galaxy S9, który ma być pierwszym smartfonem z aparatem posiadającym podwójną przysłonę, przy zachowaniu większości pozostałych specyfikacji stosunkowo podobnych do poprzedniej wersji Galaxy S8. Na wideo widzimy także nowy wbudowany automatyczny tłumacz w aplikacji aparatu Samsung, który wygląda bardzo podobnie do opcji tłumacza na żywo w Google Translate.

Oto oficjalne wideo prezentujące funkcje Samsunga S9 (jeszcze przed premierą!):

S9 ma również stopień ochrony IP68 pod względem odporności na kurz i wodę, czujnik odcisków palców nowego telefonu został przesunięty do bardziej sensownej pozycji centralnej, pokazano w użyciu DeX Pad. Wygląda na to, że Samsung stawia na to, aby S9 był świetną propozycją do zastosowań biznesowych.

źródło: Slashleaks