„Krucjata” ma swoje drugie życie na Netflixie

Serial „Krucjata” od TVP jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali w serwisie Netflix, zdobył serca polskich widzów serwisu streamingowego.

„Krucjata” serial TVP 2022

Polski serial kryminalny Krucjata Prawo serii z 2022 roku dostępny jest w serwisie streamingowym Netflix i od razu cieszył sie ogromną popularnością, zajmując pierwsze miejsce w TOP 10 seriali w Polsce. Jest to klasyczny serial kryminalny, opowiadający o życiu i pracy komisarza Jana Góry AKA Mandżaro (Julian Świeżewski) oraz jego koleżanek i kolegów z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego komendy stołecznej. Każdy odcinek zawiera własną zagadkę kryminalną i cząstkowe rozwiązanie.

➔ ZOBACZ TEŻ: „Prosta sprawa” już dostępna w CANAL+ online

Trzymająca w napięciu akcja rozgrywa się wokół serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet: wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, bankiera, posłanki. Każdy z 13 odcinków przedstawia osobną zagadkę kryminalną i jej zaskakujące rozwiązanie. Szybko jednak okazuje się, że wszystkie tragiczne zdarzenia układają się w znacznie większą i bardziej skomplikowaną całość… seria zabójstw celebrytów jest efektem zorganizowanej akcji.

W serialu wystąpili m.in.: Vanessa Aleksander, Julian Świeżewski, Masza Wągrocka, Michał Czernecki, Michał Kaleta, Paweł Deląg, Piotr Cyrwus, Rafał Maćkowiak i Tomasz Schuchardt.

Kadr z serialu „Krucjata”

Jest to kolejny serial Telewizji Polskiej, który trafił na Netflixa i być może nikt wcześniej o nim nie słyszał. Wcześniej można było obejrzeć te produkcję tylko na TVP VOD, a teraz wszystkie odcinki dostępne są także w serwisie Netflix:

Obejrzyj zwiastun serialu:

Okładka DVD serialu „Krucjata”:

Okładka DVD serialu „Krucjata. Prawo serii”
Okładka DVD serialu „Krucjata. Prawo serii”

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: TVP | Netflix