Crossover Fallouta pojawi się w Fortnite

Seria Fallout od Prime Video odniosła sukces wśród krytyków i publiczności, ale Microsoft i Bethesda nie były gotowe, aby w pełni wykorzystać jej sukces.

Crossover Fallouta pojawi się w Fortnite

Gra Fallout 4 błyskawicznie wspięła się na szczyty list sprzedaży, a Bethesda zaktualizowała ją na konsole obecnej generacji, ale nie było żadnej nowej gry Fallout, która byłaby gotowa do wydania. Tak naprawdę następny tytuł Fallouta pojawi się za kilka lat. Bethesda nie zacznie nad tym właściwie pracować, dopóki The Elder Scrolls 6 nie zostanie ukończone.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Gwiezdne wojny” w Fortnite już 3 maja 2024 roku!

Ale jest jeszcze inny podmiot zajmujący się grami, gotowy w pełni wykorzystać wzrost popularności FalloutaFortnite. Konto Battle Royale w serwisie X zapowiadało crossover przed nowym sezonem Fortnite, który nosi nazwę „Wrecked” i rozpocznie się 24 maja 2024 roku. Epic udostępnił zdjęcie pancerza wspomaganego Bractwa Stali.

Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć dokładnie, co będzie oznaczać crossover z Falloutem, ale Fortnite już zaczął przygotowywać grunt pod możliwą postapokaliptyczną wersję wyspy, gdy wydaje się, że zbliża się burza piaskowa. Być może będziesz mógł używać broni inspirowanej Falloutem, takiej jak mini broń nuklearna.

To najnowszy przykład tego, jak Epic wykorzystuje ducha czasu lepiej niż jakikolwiek inny wydawca czy studio. Tymczasem sklepienie — termin, którego Epic używa do określenia usuwania przedmiotów z Fortnite — może wkrótce zyskać zupełnie nowe znaczenie, jeśli na wyspie zaczną pojawiać się schrony przeciwatomowe.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Fortnite | Engadget