Premiera nowych odcinków „Pokémon: Horyzonty – Seria” już dziś w Netflixie

The Pokémon Company International ogłosiło, że 2. część „Pokémon Horizons: The Series” ma dziś swoją premierę w Polsce tylko w serwisie Netflix.

Pokémon: Horyzonty – Seria (2 sezon) Netflix

Fani serialu animowanego Pokémon: Horyzonty – Seria (tyt. oryg. Pokémon Horizons: The Series) mogą oglądać najnowsze odcinki, kontynuując poznawanie świata Pokémonów wraz z dwójką bohaterów Liko i Royem — oraz ich partnerami Pokémonami, czyli Sprigatito i Fuecoco — przeżywając kolejne pełne akcji przygody z Friede, Kapitanem Pikachu i resztą Rising Volt Tacklers oraz odkrywając czekające na nich tajemnice.

O czym jest 2. sezon Pokémon : Horyzonty – Seria?

Liko, Roy i reszta Rising Volt Tacklers wyruszają w kierunku regionu Galar w poszukiwaniu prawdy o legendarnym Starożytnym Poszukiwaczu Przygód i jego Pokémonach określanych mianem Sześciu Bohaterów. W drodze Roy i Fuecoco znajdują nowego Pokémona-partnera, ale po ataku Odkrywców Liko i Sprigatito czują się bezradni.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: „Baśnie braci Grimm: Wariacje” w zupełnie nowym japońskim wydaniu anime

Później Dot i Quaxly łączą swoje siły, Roy i jego Pokémon rozpoczynają specjalny trening, a Friede wyjawia, jak poznał Kapitana Pikachu. A kiedy Dzielna Olivine w końcu wyląduje w Galarze, czekają na nią zarówno starzy, jak i nowi przyjaciele — obok pełnych ognia wyzwań ze strony Lidera Siłowni i poważnie rozgniewanego galarianina Moltresa!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Pokémon Company International