Odtwarzacz Hi-Fi PONY inspirowany stylem Teenage Engineering i SONY

Koncepcja odtwarzacza PONY utrzymana jest w estetyce Teenage Engineering i aż chciałoby się na nim słuchać swoich ulubionych utworów!

Koncept odtwarzacza Hi-Fi PONY

Purystyczni audiofile zawsze wracają do DAP-ów i zaawansowanych odtwarzaczy audio, aby cieszyć się ulubioną kolekcją muzyki w wysokiej jakości audio. Sony ma doświadczenie w budowaniu urządzeń audio hi-res tak długo, jak pamięć sięga, i nadal oferuje jedne z najlepszych odtwarzaczy do słuchania muzyki. Wypuszczony w ubiegłym roku Walkman MW-A306 jest ulubieńcem melomanów.

➔ ZOBACZ TEŻ: Sony zaprezentowało nowy odtwarzacz NW-A306

Teenage Engineering rezonuje z tą samą wartością dla swoich konsumentów dzięki szerszemu portfolio innowacyjnych i niekonwencjonalnych gadżetów audio. Zarówno Sony, jak i TE kierują się takimi elementami, jak nowoczesny design, ukierunkowanie na pokolenie Z i wysublimowana jakość, aby przyciągnąć niszową grupę miłośników dźwięku.

Z pewnością kochamy Teenage Engineering, podobnie jak społeczność projektantów, którzy opracowują fajne koncepcje inspirowane sztokholmską firmą elektroniczną. Jeśli jesteś purystycznym audiofilem, ten przenośny odtwarzacz PONY z wbudowanym głośnikiem (autor projektu Evgeniy Vakulich) będzie obowiązkowym dodatkiem do Twojej kolekcji.

Koncept odtwarzacza Hi-Fi PONY

Ta fajna koncepcja współpracy dwóch uwielbianych marek z pewnością rozgrzeje takie marki, jak Astell&Kern, Fiio, iBasso i Shanling. Co ciekawe, DAP, nazywany projektem PONY, ma DNA projektu i motyw kolorystyczny Teenage Engineering.

Ma cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje aktualnie odtwarzaną muzykę i pozycje w bibliotece z możliwością wyszukiwania utworów, wszystkie pozostałe przyciski do przełączania elementów, takich jak tempo, pętla, tryb lub FX. Dotykowe sterowanie przyciskami L-Shift, R-Shift, Mic, Select i Start jest mocno inspirowane estetyką Teenage Engineering.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design