Ruszają castingi do nowej serii „The Traitors. Zdrajcy”!

Po sukcesie pierwszej serii, oczekiwania widzów zostały spełnione – popularny format, który podbił serca publiczności na całym świecie, doczeka się również kontynuacji w Polsce.

Ruszyły castingi do 2. sezonu programu „The Traitors. Zdrajcy” od TVN

Po udanym debiucie polskiej wersji The Traitors. Zdrajcy, stacja TVN podjęła decyzję o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem. Program świetnie sobie radzi zarówno w telewizji, zapewniając TVN pozycję lidera, jak i w Playerze, gdzie znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych formatów tej wiosny. Idąc za ciosem, stacja ogłasza nabór do drugiej edycji. Kto tym razem, odważy się, by zamieszkać w malowniczym belgijskim zamku i wziąć udział w tej fascynującej i psychologicznej grze?

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowy kanał online TVN Milionerzy już w Playerze

„The Traitors. Zdrajcy” to wymagający projekt, którego najważniejszym elementem są ludzie i ich psychologiczne rozgrywki. Dlatego właśnie dobór uczestników jest kluczowy dla tego przedsięwzięcia. Bohaterowie pierwszej edycji jednogłośnie twierdzą, że przeżyli przygodę życia. Czekamy teraz na kolejnych odważnych, którym odpowiada ta mroczna i pełna napięcia formuła programu. Wszystkich,  którzy są gotowi na inteligentna zabawę. Myślę, że w tej edycji może być dużo trudniej, ale i ciekawiej.

— komentuje Marta Więch, producentka serii

„The Traitors. Zdrajcy” – na czym polega gra?

Formuła „The Traitors” inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej – nawet 500 tysięcy złotych! Jak mają to zrobić? Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku.

Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, mordując kolejnych lojalnych w nocy. Każdy zawodnik obiera własną strategię gry – kłamstwo, manipulacja, zdrada – w tej grze wszystkie chwyty dozwolone! Kto okaże się lepszy, w tej trzymającej w napięciu przygodzie, w której intryga i podstęp są na porządku dziennym? Zarówno zdrajcy, jak i lojalni, żeby wygrać, będą musieli rozwijać swoje umiejętności obserwacji i analizy zachowania przeciwników, wyciągania wniosków, ale też strategicznego myślenia.

Na ten moment, nie wiadomo kiedy wystartują nagrania do drugiego sezonu. Prawdopodobnie odbędą się one w tym samym, belgijskim zamku. Za produkcję formatu odpowiada Jake Vision, producentem ze strony TVN jest Marta Więch.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacja prasowa TVN