„Sonic Rumble” to gra wieloosobowa w stylu Battle Royale

Sega ogłosiła „Sonic Rumble”, nową grę mobilną dostępną na Androida i iOS, w której Sonic The Hedgehog i inne postacie z serii występują w konkursie „mobile royale”, w którym zwycięzca bierze wszystko.

„Sonic Rumble” - SEGA

Nowy tytuł Sonic Rumble to gra mobilna dla 32 graczy, podobna do Fall Guys. W grze wszyscy gracze rywalizują ze sobą w wyścigu do mety w zmieniającym się krajobrazie i z przeszkodami po drodze. Gra toczy się w „wesołym świecie zabawek” stworzonym przez zwykłego złoczyńcę Sonica, doktora Eggmana.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Bij rekordy szybkości w „Sonic Dash 2: Sonic Boom”

Gra zawiera elementy personalizacji umożliwiające zmianę i stylizację swojej postaci i wydaje się, że wprowadza wiele postaci Sonic, które nie zawsze pojawiają się w tytułach głównego nurtu.

Sega wyjaśnia: W „Sonic Rumble” gracze przejmą kontrolę nad figurkami zabawek i będą rywalizować w ekscytujących wyzwaniach typu Battle Royale dla 32 graczy, ścigając się ze sobą, aby zebrać jak najwięcej pierścieni i udowodnić, że są najszybsi w pudełku z zabawkami. Dzięki kultowym postaciom ze świata Sonic the Hedgehog dostępnym do personalizacji, gracze mogą tworzyć własne, unikalne awatary i zanurzyć się w pełnej akcji rozgrywce.

Gra powstała we współpracy z Rovio i będzie dostępna zarówno na urządzenia z systemami Android, jak i iOS. Nie wspomniano, czy gra będzie dostępna w modelu free-to-play, ale zostanie udostępniona w zamkniętych testach beta 24 maja 2024 roku przed oficjalną premierą „tej zimy”. Gracze mogą zapisać się do testów na stronie internetowej Segi.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Sega | 9TO5Mac