Tinder ułatwi udostępnianie szczegółów randek rodzinie i przyjaciołom

Funkcja „Udostępnij moją randkę” w aplikacji randkowej Tinder zostanie wdrożona w nadchodzących miesiącach.

Tinder – udostępnianie szczegółów zaplanowanej randki

Serwis Tinder ujawnił funkcję, która pomaga użytkownikom dzielić się emocjami związanymi z randką z bliskimi, a także działa jako narzędzie bezpieczeństwa. Funkcja Udostępnij moją randkę (ang. Share My Date) umożliwia użytkownikom udostępnianie szczegółów planowanego spotkania za pomocą jednego łącza.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Babcia albo rodzice wybiorą Ci partnera z Tinder Matchmaker

Adres URL może wskazywać szczegóły, w tym lokalizację, datę i godzinę spotkania, a także zdjęcie partnera lub partnerki oraz link do ich profilu. Strona może również zawierać notatki. Można edytować swoje plany randkowe, aby osoby, którym udostępnisz ten link, miały najbardziej aktualne informacje.

Randkę można ustawić w aplikacji z maksymalnie 30-dniowym wyprzedzeniem. Ci szczęśliwcy, którzy mają mnóstwo spotkań, mogą stworzyć nieograniczoną liczbę randek i dzielić się nimi z bliskimi.

Tinder twierdzi, że około 51 procent użytkowników poniżej 30. roku życia dzieli się już szczegółami randek ze swoimi przyjaciółmi, a 19 procent użytkowników robi to ze swoją mamą. Dla bezpieczeństwa zawsze dobrze jest poinformować kogoś, gdzie i kiedy idziesz na randkę, a także podać szczegółowe informacje na temat osoby, z którą się spotykasz.

Udostępnij moją randkę może nieco uprościć ten proces. W 2020 roku na Match.com zadebiutowała funkcja sprawdzania daty, która umożliwia użytkownikom wysyłanie szczegółowych informacji o randce do kontaktów alarmowych, jeśli sprawy nie układają się dobrze.

Tinder – Udostępnij moją randkę (Share My Date) - ekrany z aplikacji

W nadchodzących miesiącach Tinder wprowadzi funkcję Udostępnij moją randkę w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie, Singapurze, Indiach, Irlandii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Japonii, Brazylii, Szwajcarii, Meksyku, Holandii, Włoszech, Korei, Wietnamie i Tajlandii.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Tinder