Babcia albo rodzice wybiorą Ci partnera z Tinder Matchmaker

Jesteście na to gotowi? Babcia lub mama będą mogły wybrać Twojego kolejnego partnera za pomocą Tinder Matchmaker.

Tinder Matchmaker (swatka)

W przeszłości niezliczone pokolenia młodych ludzi nie miały wpływu, gdy ojciec i matka wybierali dla nich partnerów i zawierali małżeństwa wbrew swojej woli. Jest rok 2023 i w większości krewni nie wybierają już dla Ciebie kandydata na partnera — ale teraz mogą wybrać propozycję partnera z Tinderem. Ach, ten wspaniały rok 2023.

Zobacz też: Tinder doda do aplikacji randki wideo

Najpopularniejsza na świecie aplikacja randkowa uruchamia teraz nową funkcję o nazwie Tinder Matchmaking. Jego nazwa nie jest tak odkrywcza, ponieważ bardziej odpowiednie byłoby coś w rodzaju „Niech babcia pobawi się w Kupidyna”.

Nowa funkcja Tinder Matchmaker pozwala użytkownikom zaprosić maksymalnie 15 bliskich (rodzinę lub przyjaciół), aby przeglądali i polecali im potencjalnych partnerów. Następnie otrzymają listę rekomendacji i (szczęśliwie!) od użytkownika będzie zależeć, czy przesunąć palcem w lewo, czy w prawo.

Oto jak działa Tinder Matchmaker:

  • Sesję Tinder Matchmaker można rozpocząć bezpośrednio z karty profilu lub w ustawieniach aplikacji. Użytkownicy mogą udostępnić swój unikalny link nawet 15 znajomym na 24 godziny.
  • Po kliknięciu linku swatka może zalogować się do Tindera lub kontynuować jako gość (po wypełnieniu monitu z weryfikacją wieku i wyrażeniu zgody na warunki Tindera zgodnie z opisem).
  • Osoby dobierające partnerów mają 24 godziny na grę w Kupidyna przed wygaśnięciem sesji. Mogą wtedy polecić profile użytkownikowi Tindera, ale nie będą mogli rozmawiać ani wysyłać wiadomości w jego imieniu.
  • Po wygaśnięciu sesji użytkownicy Tindera będą mieli możliwość przejrzenia profili, które polubili ich swatki. Profile, które otrzymały lajk od swata, zostaną oznaczone jako „rekomendacja” (profile, którym wysłano odpowiedź „Nie”, nie ulegną zmianie).
  • Użytkownik Tindera nadal podejmuje ostateczną decyzję, kogo polubić, ale teraz wie, komu kibicują jego znajomi.
Tinder Matchmaker - ekrany z aplikacji
Tinder Matchmaker – ekrany z aplikacji

Tinder Matchmaker jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Indiach, Indonezji, Japonii, Meksyku, Korei Południowej, Hiszpanii, Tajlandii, Wielkiej Brytanii i Wietnamie i będzie udostępniany użytkownikom Tindera na całym świecie w nadchodzących miesiącach.

Dlaczego więc nie pozwolić komuś innemu decydować za Ciebie o Twoim życiu miłosnym?

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Tinder